Hodinky Garmin vivoActive Black Optic

Unisex
Farba: čierna
010-01605-07
€270 s DPH

Vypredané

Ľutujeme, tovar je momentálne vypredaný. Pozri si novšie modely, ktore sú aktuálne na sklade.

Nakup ešte za 0 a zlacní si dopravu. Nakúp ešte za €100 a získaj dopravu zadarmo
€0
€100
Popis

GARMIN vivoActive Black Optic

Garmin vívoactive® Optic sú chytré GPS hodinky, ktoré nadchnú všestranných športovcov. Sú malé, ľahké, všestranné a pomocou optického čidla Elevate ™ meria srdcový tep priamo na zápästie. Vstavaný akcelerometer monitoruje celodenný pohyb a výdaj energie.

VHODNÉ PRE OBVOD RUKY:

verzia XL - 162-225 mm

vlastnosti:

Celodenný meranie tepu pomocou optického snímača Elevate ™, ktorý poskytuje 24 hodinové meranie a záznam tepu. Namerané dáta sú k dispozícii pre bližšie vyhodnotenie na displeji hodiniek aj v tréningovom denníku Garmin Connect ™.

Počítanie poschodí vďaka vstavanému barometra hodinky sčítajú, koľko za deň vyjdete schodov / poschodí a zobrazí to spoločne s denným počtom absolvovaných krokov.

Porovnávajú čas, ktorý trávite intenzívnom pohybom s hodnotami doporučenými zdravotnými organizáciami, ako je napríklad WHO.

Stiahnut voľne stiahnuteľné aplikácie z platformy Connect IQ ™ a rozšír.kapacitou funkcie hodiniek.

Prepoj hodinky s chytrým mobilným telefónom a čítaj informácie o prichádzajúcich / stratených volaniach, sms či emailoch priamo na displeji hodiniek. Navyše môžeš na displeji sledovať informácie o počasí, ovládať hudobný prehrávač, akčné kameru a využiť rad ďalších funkcií.

Zmeria a zaznamenajú širokú škálu športových aktivít, vrátane behu, cyklistiky, plávanie, lyžovanie, in- line korčuľovanie, golfu a ďalších. Funkcia automatickej detekcie zaznamená športovú aktivitu aj v prípade, keď zabudnete zapnúť stopky.

Dlhá životnosť batérií umožňuje využívať hodinky na jedno nabitie až 7 dní alebo 13 hodín s GPS.

Hodinky využívajú kvalitný farebný dotykový displej s vysokým rozlíšením a skvelou čitateľnosťou na priamom slnku.

Číslo produktu
010-01605-07
Pohlavie
Unisex
Farba
Čierna
Záruka
2 roky

Na tento produkt nebol zatiaľ žiadny dotaz.

Podobný tovar