FOOTBALL SUMMER SALE - Ušetři 25%-75% na kopačkách a fanshopových produktoch! KÚP TERAZ

Header

ADIDAS ADVANCEMENT PACK

Vitaj v novej ére futbalovej obuvi - nový adidas Advancement Pack je tu! Táto exkluzívna kolekcia je určená pre športovcov, ktorí chcú byť vždy o krok vpredu, a kombinuje inovácie, štýl a výkon na najvyššej úrovni. A POZOR, NOVINKA! Okrem modelov Predator a Copa si pre nás adidas pripravil prekvapenie a prináša do predaja aj starý známy a obľúbený model kopačiek všetkých milovníkov futbalu – ikonický model F50 je späť, a to hneď v troch verziách.

adidas Advancement Pack

ADIDAS F50 ELITE LACED

f50 laced

Verzia so šnurovaním je vybavená špeciálnym tunelovým jazykom - prispôsobivou konfiguráciou jazyka so strategicky umiestnenými výstuhami, ktoré zaisťujú dodatočnú stabilitu nohy a vytvárajú lepšie prispôsobenie a fixáciu v prednej a strednej časti chodidla.

adidas F50 Elite Laced

ADIDAS F50 ELITE LACELESS

f50 laceless

Pri bezšnúrkovom modeli F50 je zvršok v oblasti priehlavku z materiálu Primeknit, ktorý sa prispôsobí tvaru nohy užívateľa a zaistí mu maximálne pohodlie.

adidas F50 Elite Laceless

ADIDAS PREDATOR

predator

Model adidas Predator disponuje výraznou modrou farbou a je zjemnený červenými a bielymi akcentmi. Vďaka nápadnému jazyku je model Predator úplne neprehliadnuteľný.

adidas Predator Elite

ADIDAS COPA

Copa

Kopačky adidas COPA sú z hľadiska farieb skutočnou klasikou. Elegantná biela farba je podporená modrými a červenými prvkami, doplnená modrou podrážkou a vďaka koženej prednej časti zvršku FUSIONSKIN je ideálny na prvý dotyk.

adidas Copa Elite