Top4Football má nové meno, odteraz sme 11teamsports Prečítaj si viac

adidas Encryption pack

S prichádzajúcou zimou možno pomaly mizne farebnosť okolia, to však neplatí o tvojom hracom štýle. Tri pruhy totiž predstavujú poslednú tohtoročnú kolekciu kopačiek Encryption pack. Nemeziz, Predator a X sa zahalili do kamuflážnych grafických prvkov, zatiaľ čo model Copa svojim mihotajúcim sa designom odhaľuje štýl novej generácie.

V tomto roku nám adidas naservíroval množstvo skvelých kolekcií, ktoré ohromovali svojim novodobým a výrazným designom. Teraz však prichádza kolekcia, z ktorej zreteľne vyžaruje charakteristická tvár značky. Podobne ako nikto nevie utekať tak štýlovo medzi spoluhráčmi ako Lionel Messi, nevie nikto vytvoriť tak ladný dizajn mestkých farieb ako práve adidas. 

Na predchádzajúcu „Hard Wired“ kolekciu sme si na nohách svetových hráčov už zvykli. Konečne tak prichádza nový vietor, ktorý oživí mdlé zimné večere. Unikátny kamuflážny dizajn sa vryl do každého z modelov odlišným spôsobom a unikátnym vzorom. U kopačiek Predator sa vyznačuje svetlo olivovým prelivom, ktorý v detailoch prechádza do krémovo béžovej farby.  

adidas Predator "Encryption pack"

adidas Predator "Encryption pack"

Model Nemeziz na sebe zanechal najvýraznejšiu kamuflážnu estetiku. Dominijú mu rôzne odtiene šedej farby s tmavými vojenskými maľbami. Ikonické tri pruhy potom na teba vyskočia vďaka prenikavej oranžovej farbe. Tú vidíme taktiež na modeli X, ktorý vyzývavo kombinuje tmavo zelené odtiene v matnom prevedení. 

adidas Nemeziz "Encryption pack"

adidas Nemeziz "Encryption pack"

adidas X "Encryption pack"

adidas X "Encryption pack"

Zbrusu nová generácia modelu Copa sa na prvý pohľad toľko nezmenila od predchádzajúcej verzie. Prvý model s číslovkou 20 sa obliekol do metalickej striebornej farby, na ktorej vyskakuje 3D grafika podobná otlačkom prstov. Progresívne zmeny sa týkajú predovšetkým komfortu Primeknit zvršku okolo kotníku. Ešte mäkšia vrchná vrstva ti umožní vďaka modifikovanej koži bezchybný dotyk s loptou. 

adidas Copa "Encryption pack"

adidas Copa "Encryption pack"

Ktorý model ti padol do oka? Buď medzi prvými, ktorý ho získa v Top4Football a staň sa hráčom zajtrajška. 

Jakub Jonáš - Top4Football.