SEASON PREPARATION SALE – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ

adidas F50 Football Boots 2024

1

Návrat legendárnych kopačiek adidas Speed

Čakanie sa skončilo. V roku 2024 sa vrátila legenda. Model adidas F50 sa opäť pridáva do radov adidas po boku adidas Predator. Klasické super duo v rade futbalových kopačiek adidas sa opäť stretlo. Je však model adidas F50 stále taký dobrý ako neslávne známy originál? Dokáže "novinka" splniť vysoké očakávania fanúšikov vysokorýchlostnej futbalovej obuvi a mladých hráčov, ktorí poznajú model F50 len z počutia? Poďme to spoločne zistiť. 

adidas F50

Kopačky adidas F50 - Brilantná vysokorýchlostná éra od roku 2010 do roku 2015

Pamätáte si na vysokorýchlostné kopačky OG? Tie superrýchle, zjednodušené kopačky adidas, s ktorými chcel hrať každý? Vďaka ľahkému syntetickému zvršku adizero a vtedajšiemu neuveriteľnému výkonu boli kopačky adidas F50 skutočnou zmenou hry. Každý rok posúvala spoločnosť adidas hranice o niečo ďalej s modelom F50 Prime (2011) a verziami F50 adizero 2, 3, 4 a 5, ktoré zodpovedali príslušnému roku (2012 - 2015). Nesporným vrcholom a absolútnym míľnikom v histórii futbalovej obuvi bol model adidas F50 adizero Crazylight z roku 2014, ktorý vážil absurdne ľahkých 99 g. Pravdaže, išlo o limitovaný zberateľský kúsok, ktorý by sa pravdepodobne rozpadol po troch zápasoch na ihrisku. Superšporty však nie sú o rozume a užitočnosti, sú o pôvabe "čohokoľvek možného". Model adidas F50 vo všetkých svojich variantoch a farebných kombináciách bol dokonalý. Mala štýl a to zvláštne kúzlo futbalovej obuvi. Potom, v roku 2016, prešla spoločnosť adidas na model X. Ale to je už minulosť.

Futbalová obuv adidas F50 je späť - štíhla, ľahká a elegantná v legendárnych farbách

2

Ako to môžeme povedať? Nové adidas F50 2024 sú úžasné so starým dobrým vzhľadom a charakteristickými 3 prúžkami adidas v štýle F50. Farebná verzia "F50 Fast Reborn" pri prvom uvedení na trh nás poteší reinterpretáciou legendárnej chameleónskej farby, ktorá obsahuje trblietavé fialové, biele, čierne a neónové solárne zelené prvky. Messiho edícia "Triunfo Dorado", s ktorou Lionel zavíta na COPA AMERICA 2024, je jasnou poctou Messiho zlatým F50 adizero z roku 2014. Tešíme sa na všetky krásne farebné kombinácie a vzory, s ktorými budeme s láskou vyťahovať naše milované a nádherne zefektívnené adidas F50 z krabice futbalovej obuvi. Bude to oslava! 

Technické detaily futbalovej obuvi adidas F50 - moderná, ľahká a rýchla 

3

Dostávame späť náš adidas F50 a je lepší ako kedykoľvek predtým. S absolútne modernými materiálmi a úspornými prvkami, vďaka ktorým je vysokorýchlostná futbalová obuv adidas ľahká a rýchla vo všetkých cenových hladinách: 

  • Verzia ELITE (profesionálne futbalové kopačky) 
  • Verzia PRO (takedown model pre poloprofesionálov) 
  • Verzia LEAGUE (cenovo efektívna pod 100 EUR) 
  • Verzia CLUB (najlacnejší variant)

Charakteristický vzhľad jasne definuje špičková futbalová obuv adidas F50 ELITE so špičkovými technickými vlastnosťami a parádnymi detailmi. Jednoduchý vzorec pre vysokorýchlostnú futbalovú obuv znie: "LIGHT = FAST."

Preto sú vlastnosti modelu adidas F50 2024 nasledovné: 

Zvršok FIBERTOUCH - extrémne ľahký, odolný proti roztrhnutiu a padne ako druhá koža 
Tunelový jazyk -
mimoriadne ľahký a tenký pre šnurovací model, zlepšuje fixáciu nohy
golier PRIMEKNIT - s kompresným prispôsobením pre model bez šnurovania 
SprintWeb - Ľahká 3D líniová štruktúra na zvršku pre dokonalé držanie lopty 
Sprintframe360 - podrážka, super ľahká s profilom FG kolíkov 
AG Traxion Frame - Vysoko špecializovaná podrážka na umelý trávnik pre generácie trávnikov 4G/5G 

A ešte oveľa viac vás čaká v staro-novej rade futbalových topánok adidas F50 speed. Pozrite si ich. Sú neuveriteľne zábavné, dodajú vám starú atmosféru, ale s absolútne moderným výkonom. 

Top model Plus - adidas F50+

Novinkou v rade adidas High Speed je model Plus. Model adidas F50+ je v podstate model adidas F50 Elite s funkciou plus. Okrem efektnej efektnej podrážky (aspoň pri prvom odhalení v rámci balíka adidas Advancement Pack pre EURO 2024 a COPA AMERICA 2024) je jediným technickým rozdielom prvok LIGHTSTRIKE PRO. Ten je integrovaný do strednej časti podrážky a poskytuje vám dodatočnú dávku energie a pohotového pohybu. Futbalová obuv adidas F50+ je k dispozícii len v pánskych veľkostiach a výlučne v konfigurácii bez šnúrok

Futbalová obuv adidas F50 špeciálne pre ženy 

4

Spoločnosť adidas touto témou preukazuje svoj zmysel pre trendy a dopyt na trhu. Aj futbalistky hrajú na vysokej úrovni a potrebujú dokonale padnúce vysokorýchlostné náčinie. Samozrejme, ženy môžu nosiť akýkoľvek bežný model F50, pretože tieto kopačky sú navrhnuté ako unisex pre rôzne tvary chodidla. Spoločnosť adidas však vypočula spätnú väzbu futbalových profesionálok a v novom modelovom rade F50 na rok 2024 uvádza na trh dva špecializované dámske modely: špičkový dámsky model F50 Mid Elite a model strednej triedy adidas F50 Mid League. Technicky a dizajnovo sú tieto modely stopercentne identické. Sú však špeciálne optimalizované pre požiadavky a prispôsobenie ženskej nohy - pretože malé detaily robia veľký rozdiel: 

Stredne strihaný golier - krytie členku pre pocit extra podpory 
Vždy so šnúrkami - pre jemné nastavenie a dokonalé prispôsobenie 
Dámsky strih - s väčším priestorom pre klenbu a užšou pätou 

adidas F50 Elite Mid W

adidas F50 League Mid W

adidas F50 s recyklovaným materiálom - Moderné znamená udržateľné 

Ako globálna športová značka má adidas tiež veľkú zodpovednosť ísť príkladom. adidas sa veľmi angažuje v celom dodávateľskom a výrobnom reťazci prostredníctvom mnohých noriem, spoluprác a iniciatív, ako sú PRIMEGREEN alebo BetterCotton, aby znížil ekologickú stopu a pozitívne a udržateľne formoval budúcnosť športového odvetvia. Nová futbalová obuv adidas F50 je súčasťou tohto úsilia. V závislosti od modelu sú vyrobené z minimálne 20 % recyklovaných materiálov. A ich podiel sa zvyšuje. To je super. 

Záver: Stojí za to kúpiť si nové kopačky adidas F50? 

Náš názor je jasný: 2024 NEXT GENERATION kopačiek adidas F50 je absolútne fantastická. Sú kombináciou tradície a inovácie, výkonu a štýlu. Či už ide o profesionálneho alebo amatérskeho hráča, muža alebo ženu... ak hľadáte rýchlostné náradie pre svoje nohy, musíte o modeli F50 vážne uvažovať ako o možnosti a určite ho vyskúšať. Alebo necháte súpera, ktorý nosí F50, aby vás prekonal. Vaše rozhodnutie. Na 11teamsports nájdete každý požadovaný model F50, ktorý si chcete objednať. Ako váš absolútny futbalový špecialista a partner adidas č. 1 máme každú jednu farebnú verziu, horúce špeciálne edície, striktne limitované dropy a dokonca aj exkluzívne produkty. Tak ich uchopte a vneste do svojej hry rýchlosť adidas!