Top4Football má nové meno, odteraz sme 11teamsports Prečítaj si viac

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Dynamická rýchlosť. Bez strachu. Vizionár. Prichádza nová generácia obratnosti. adidas predstavuje vylepšenú kopačku Nemeziz 19 inováciami približujúce sa k dokonalosti a s unikátnym žiarivým dizajnom. Ponúka výnimočnú 360-stupňovú mrštnosť pre najkreatívnejších hráčov.

Netrpezlivo sme vyčkávali na moment, ktorý teraz konečne prichádza. Pár mesiacov v laboratóriu a model pripomínajúci svojím menom božskú postavu vidí svetlo sveta. Veľakrát nie sú inovácie na prvý pohľad tak signifikantné, to však nie je prípad prenikavých Nemeziz, ktoré prezentujú revolučné prevedenie zvršku kopačky a novo utvorenú rozdelenú podrážku.

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

adidas dbá na to, aby prvý model bezprostredne zaujal, preto volí elektrizujúci červený dizajn so strieborne metalickými prvkami troch pruhov a podrážky. Okrem vizuálu okamžite zaujme nová vlnovitá štruktúra a kompozície ponúkajúce bezprecedentný cit pre loptu. Adaptívna tejpovacia technológia zvršku umožňuje maximálnu podporu v akcelerácii a zmenách smeru pohybu. Zároveň modelu Nemeziz prináša znamenitý vzhľad.

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Červený dizajn kopačky ladne kontrastuje s metalickými prvkami troch pruhov a podrážky. Strieborná farba potom veľmi vhodne vyvstáva na povrch a zdôrazňuje vyčnievajúci vzhľad.

Kopačky Nemeziz sú vybudované tak, aby prekvapovali obrany súperov. Ak si ten, kto chce v okamihu meniť hru, sú tu priamo pre teba. Nepredvídateľné kľučky, dynamická rýchlosť a nečakané góly. Uč sa a inšpiruj sa od tých najlepších ako sú Roberto Firmino, Bernardo Silva či Isco.

adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack"

Nové kopačky adidas Nemeziz 19+ "302 Redirect pack" dostupné už čoskoro v Top4Football.

Jakub Jonáš - Top4Football.