5% extra zľava pre členov klubu práve teraz Staň sa členom

Lopta pre EURO 2020: adidas Uniforia

adidas Uniforia

Vybavenie hráčov na tohtoročnom EURO sme ti už predstavili, teraz je na čase sa konečne pozrieť tiež na ústrednú postavu celého diania - futbalovú loptu. Snáď prvýkrát v histórii sa podarilo, že sme loptu pre európsky šampionát poznali viac ako rok dopredu. Aj preto je absolútne unikátne, ako odkaz lopty adidas Uniforia ešte získala na dôležitosti po zvláštnom roku 2020. Lopta totiž predstavuje spojitosť, súdržnosť a jednotu naprieč celým kontinentom, nehľadiac na odlišnosti a hranice, ktoré sa nás pokúšajú rozdeliť.

Lopta Uniforia znázorňuje dizajn čiernych štetcovitých línií, ktoré sú signifikantné po celom povrchu. Práve tie symbolizujú prekonávanie hraníc medzi jednotlivých štátmi. Tieto jasné línie sú zvýraznené žiarivými farbami, ktoré predstavujú pestrosť spojenú s turnajom a spájanie odlišných kultúr.

 

Z technologického hľadiska ponúka lopta Uniforia efektivitu, štruktúru určenú k nadštandardným výkonom a panelovú konštrukciu s unikátnym "Hi-White" materiálom. Ten umožňuje lepšiu viditeľnosť lopty na ihrisku.

Kúpiť

Trénuj tak, aby si na ďalšom veľkom turnaji mohol/a zažiariť aj ty. Pomôžeme ti s tým. Zlacnili sme totiž všetky futbalové lopty až o 45%, takže môžeš parádne ušetriť na svojom novom tréningovom parťákovi. Akcia platí v období 2. - 5. 7. 2021.

Chcem zľavu