Oslavujeme 11. narodeniny. Nakúp za 120/200/300 EUR a vyber si darček. Chcem darček
Ako si zabaliť futbalovú tašku

Ako si zabaliť futbalovú tašku

29. 3. 2021 3 min. čítania

Ako si zabaliť svoju futbalovú tašku? Tieto nevyhnutnosti Ti v nej nesmú chýbať!

Chceš vedieť, ako si správne zabaliť tašku na futbalový tréning či zápas? Ponúkame Ti nevyhnutnosti, ktoré nesmú chýbať v žiadnej správnej futbalovej taške. Inšpiruj sa nami a posuň svoju prípravu na najvyššiu úroveň.

Určite sleduješ ako sa na zápas pripravuje tvoj obľúbený futbalista. Perfektne zladený, upravený a predovšetkým s bezchybným účesom. Dnes to však nebude o účese, s tým Ti poradí tvoj osobný kaderník. My sme tu preto, aby sme Ti poradili ako sa odlíšiť od spoluhráčov a pripravovať sa na futbalové pódiá ako profesionál. Jeden múdry muž totiž raz kedysi predniesol, že z nepatrných detailov sa skladá celok.

Ako si zabaliť futbalovú tašku

Prvou nevyhnutnosťou je jednoznačne správna futbalová taška s potrebným úložným priestorom. V taške Ti dodajú pohodlie tenisky, ktoré následne prehodíš do tvojej najväčšej zbrane, kopačiek. Veľmi záleží na akom povrchu sa chystáš hrať. Máme pre teba pripravené kopačky na prírodný povrch, umelý trávnik a do haly. pokiaľ si kúpiš ich najvyššiu triedu, bude sa Ti hodiť praktické vrecúško, do ktorého môžeš kopačky po zápase uložiť.

Ďalšou dôležitou súčasťou futbalovej výbavy je oblečenie. Svetové značky ponúkajú produkty s najmodernejšími technológiami, ktoré Ti dávajú absolútny komfort a ty sa tak môžeš plne koncentrovať na hru. Naším nepostradateľným tipom je funkčné oblečenie. Skvele odvádza pot, zahrieva namáhané svaly a svojím strihom poskytuje maximálnu voľnosť pohybu.

Ako si zabaliť futbalovú tašku

V neposlednej rade musia byť v tvojej futbalovej taške vhodné chrániče. Nechceš predsa zo zápasu odchádzať okopaný. Chrániče Ti potom skvelo držia tejpovacie pásky Premier sock tape, ktoré môžeš taktiež využiť pri poraneniu prstov.

Ako sme Ťa už učili, futbalový život nezačína a nekončí hvizdom rozhodcu. Po zápase je potrebné nahodiť štýl. Preto v tvojej taške tiež nesmie chýbať uterák a kozmetika. Vyzerá to tak, že sme vybavení. Pred zápasom môžeš ešte pridať niečo na zahryznutie, čo Ti dodá energiu a do sluchátok si pustiť svoju obľúbenú hudbu. Môžeme ísť na to!

Jakub Jonáš - 11Teamsports..