Futbalový darček zadarmo ku každému nákupu nad 150/220€ -- days --:--:-- Chcem darček

Najlepšie brankárske rukavice 2023

Pokiaľ hľadáš tie najlepšie brankárske rukavice, ktoré ti pomôžu s udržaním čistých kont, si na správnom mieste. Pre brankára môžu byť správne rukavice rozdielom medzi bezpečným zákrokom a inkasovaným gólom. V tomto príspevku sa pozrieme na niektoré z najlepších brankárskych rukavíc na trhu a na to, čím sú také výnimočné. Prejdeme si kľúčové vlastnosti, ako je priľnavosť, odolnosť a pohodlie, aby si našiel perfektný pár, ktorý vyhovuje tvojim potrebám.

Uhlsport Supergrip+ Speed Contact

uhlsport

Zaži dokonalosť chytania s brankárskymi rukavicami Uhlsport. Tieto rukavice sú vyrobené z príjemnej textílie a opatrené patentovanou latexovou penou Supergrip+, ktorá síce nie je tou najpriľnavejšou na trhu, ale túto vlastnosť kompenzujú svojou spoľahlivosťou a odolnosťou. Rukavice sú navrhnuté tak, aby ti poskytli optimálnu priľnavosť a zároveň zaistili pohodlie vašich rúk. Klasická bandáž s latexovým pásikom okolo celej ruky a zapínaním na suchý zips uľahčuje nasadenie a utiahnutie. Uhlsport Supergrip+ Speed Contact môžeme odporučiť všetkým, ktorí hľadá rovnováhu medzi priľnavosťou, odolnosťou a pohodlím.

Uhlsport Supergrip+ Speed Contact RC


adidas Predator Pro Hybrid

predator

Posuň svoje brankárske schopnosti na ďalšiu úroveň s rukavicami od adidas! Tieto rukavice majú pletený chrbát so silikónovými prvkami High Definition Grip pre presné boxovanie lopty, dlaň URG 1.0 s obalom palca a extra latexom na končekoch prstov pre lepšiu priľnavosť a dokonalú manipuláciu s loptou. Chytaj štýlovo a sebaisto s futbalovými brankárskymi rukavicami adidas Predator Pro Hybrid!

adidas Predator Pro Hybrid


Puma Future Ultimate NC

puma

Tieto rukavice od Puma sú navrhnuté pre priliehavý pocit a ponúkajú vynikajúcu kontrolu vďaka negatívnemu strihu, 3D pletenému materiálu a 4mm latexovej vrstve ELITE + DUAL GRIP na dlani. Navyše predĺžená elastická manžeta zaisťuje pohodlné nosenie bez nutnosti zapínania. Staň sa hrdinom svojho tímu s Puma FUTURE Ultimate NC!

Puma FUTURE Ultimate NC


BU1 Light NC

bu1

Značka BU1 vznikla z rúk šikovných gólmanov s cieľom vytvoriť ten perfektný brankársky zážitok pre každého. Výsledkom sú rukavice BU1 Light NC. Ide o jedny z najľahších rukavíc na trhu, majú výbornú priedušnosť a priľnavosť. BU1 rukavice budú výborným úlovkom pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivé rukavice za zlomok ceny oproti drahšej konkurencii.

BU1 Light NC


Dúfame, že ti tento príspevok pomohol s výberom ideálneho páru brankárskych rukavíc. Všetky produkty nájdete na stránkach 11teamsports! Veľa šťastia na ihrisku!