Futbalový darček zadarmo ku každému nákupu nad 150/220€ -- days --:--:-- Chcem darček

Najlepšie bezšnúrkové kopačky 2023

Už ťa nebaví zaväzovať si šnúrky zakaždým, keď si chceš zakopať? Získaj najnovšie kopačky bez šnurovania, ktoré zmenia tvoju hru!
Posuň svoj výkon na ďalšiu úroveň s bezšnúrkovými kopačkami. Vďaka priliehavému strihu, vynikajúcej kontrole lopty a inovatívnemu dizajnu majú tieto 4 najlepšie kopačky bez šnurovania všetky funkcie, ktoré ti dajú výhodu na ihrisku.

Je čas posunúť svoju hru na ďalšiu úroveň!

Ako si vybrať tú správnu bezšnúrkovú kopačku?

Bezšnúrkové kopačky sú stále obľúbenejšie pre svoju pohodlnosť a štýlový vzhľad. So širokou škálou týchto kopačiek, ktoré sú teraz k dispozícii na trhu, môže byť ťažké rozhodnúť, ktoré z nich sú pre teba najlepšie. Pri ich nákupe treba zvážiť hneď niekoľko vlastností, ako je strih kopačky, použitý materiál, kvalita a odolnosť jej konštrukcie. Keď vezmeš do úvahy tieto faktory, môžeš si byť istý, že si kúpiš pár bezšnúrkových kopačiek, ktoré vydržia po mnoho rokov.

Adidas Predator Accuracy+

Predatoradidas Predator Accuracy+ je skvelá kopačka pre tých, ktorí hľadajú dokonalú kombináciu sily, kontroly a presnosti vo svojich kopačkách. Mäkký zvršok HybridTouch s gumovými prvkami High Definition Grip je vysoko priľnavý na dotyk a poskytuje ti neuveriteľnú úroveň kontroly nad loptou. Navyše bezšnúrkový design zaisťuje maximálne pohodlie. Tieto kopačky, ktoré nosia superhviezdni hráči ako Pedri a Jude Bellingham, ti pomôžu posunúť tvoju hru na ďalšiu úroveň. Priprav sa ovládnuť ihrisko s adidas Predator Accuracy+.

Adidas Copa Pure+

COPAKopačky adidas Copa Pure+ sú skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú ľahké a hlavne pohodlné kopačky. Vďaka zvršku z látky PRIMEKNIT a mäkkej prednej časti Fusionskin z K-kože kopačka dobre sedí, čo umožňuje väčšiu kontrolu a presnosť v tých najdôležitejších momentoch. Tieto kopačky nosia niektoré z najväčších mien vo futbalovom svete, ako je napríklad Paulo Dybala alebo Thiago. Staň sa aj ty futbalovým maestrom s adidas Copa Pure+.

New Balance Tekela v4

TEKELATieto kopačky od New Balance boli jednoznačne tým najväčším prekvapením v bezšnúrkovej kategórii. Tekela v4 poskytujú dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a výkonom. Zároveň majú asi to najlepšie upevnenie nohy v kopačke zo všetkých bezšnúrkových kopačiek. Elastická látka na priehlavku je veľmi tesná, čo môže byť ľahko nepríjemné pre futbalistov s vysokým priehlavkom, na druhú stranu tesne sediace kopačky je niečo, čo my, futbalisti, chceme a hľadáme. New Balance Tekela v4 sú nakoniec teda kopačky, s ktorými budeš mať skutočný pocit hry na boso.

Adidas X Speedportal+

X SPeedportalRýchlostné kopačky od adidas boli vždy v popredí ich nových kolekcií a nie je divu prečo. Jedny z najviac používaných kopačiek v profesionálnom futbale, X Speedportal+ ponúka inovatívne technológie a ergonomický strih, ktorý vyhovuje väčšine hráčov. Prevezmi kontrolu a staň sa tým najrýchlejším na ihrisku ako Heung-Min Son, Rafael Leão, João Félix a mnoho ďalších.

Dúfame, že ti tento článok pomohol pri hľadaní najlepších bezšnurovacích kopačiek pre rok 2023. Či už hľadáš pohodlie, štýl alebo "pure performance", v tomto zozname je niečo, čo určite vyhovuje tvojim potrebám. Vyber si jeden zo 4 vybraných párov už dnes v 11teamsports!