END OF SEASON SALE – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ
Chytré chrániče G-form

Chytré chrániče G-form

8. 12. 2021 3 min. čítania

Futbalové chrániče pre 21. storočie

Niektorí hráči, aby ich pri hre nič neobmedzovalo, vyhľadávajú chrániče čo najmenšie a najľahšie. Také síce neprekážajú, ale svoj účel tiež práve neplnia. S revolučným a skutočne elitným modelom teraz prichádza americká firma G-form. Ich Pro-S 2 Elite sú futbalové chrániče tak ľahké a nenápadné, že je až prekvapujúce, ako sú funkčné a spoľahlivé. Najväčšiu zmenu prináša technológia SmartFlex. Ide o patentovanú flexibilnú penu, ktorá je za normálnych okolností mäkká a tak sa dokonale prispôsobí tvaru tvojej nohy a nikdy ťa neobmedzí v pohybe. Pri kontakte s protihráčom ale bleskurýchlo stvrdne, rozprestrie energiu nárazu rovnomerne na celú plochu chrániča a na holeň sa tak dostane iba minimálne množstvo. Táto múdra ochranná vrstva je navyše našitá na priedušnom kompresnom materiály, ktorý udrží chránič po celý zápas tam, kde má byť.

G-form

Kúpiť chrániče G-form Pro-S 2 Elite

Ďalším modelom chytrých chráničov z dielne firmy G-form sú Pro-S Compact. Aj tie využívajú patentovanú, rýchlo tvrdnúcu technológiu RPT a majú všetky ďalšie vychytávky ako je nízky profil, vďaka ktorému sú veľmi nenápadné, alebo kompresný materiál, vďaka ktorému chrániče jednoducho navlečieš, ktorý podporuje prekrvenie lýtok a spoľahlivo odvádza pot. Sú skrátka ako vysoko odolné, tak aj pohodlné a dajú sa prať v práčke. Tento model je k dispozícii aj v detskej veľkosti.

G-form

Kúpiť chrániče G-form Pro-S Compact

Chrániče G-form sú jednoducho správna voľba, pretože je na nich spoľah a nikdy počas zápasu nenarušia tvoju koncentráciu. Ďalšie modely nájdeš TU.