Jesenný výpredaj. Zľavy na produkty tých najlepších značiek práve teraz. Nakupovať
Čo je Anti-Clog Traction?

Čo je Anti-Clog Traction?

26. 8. 2020 2 min. čítania

Technológia, ktorá vystavila stopku lepiacemu sa bahnu.

Nenápadný, ale úplne nenahraditeľný pomocník. Už je to pár rokov, čo spoločnosť Nike predstavila prevratnú technológiu pre podrážky Anti-Clog. Bahno bolo raz a navždy prekonané. Stačí sa pozrieť, čo obúvajú profesionáli. Nie je to najlepšie záruka kvality?

Klzký a mäkký trávnik, bahno a dážď. Títo odvekí nepriatelia strašili futbalistov po celé dekády. Vývoj však nezastavíš. Klasickým kolíkom už prakticky odzvonilo a scéne dominujú lisokolíky s nastaviteľnou výškou kolíkov pre každý terén. Inžinieri z Nike ale posunuli ešte vyššie a skoncovali aj s lepiacim sa bahnom.

Nike Anti-Clog Traction

Jediný moment môže rozhodnúť. Fanúšikovia Liverpoolu majú iste stále v živej pamäti podkĺznutie Stevena Gerrarda, ktoré zrejme stálo v sezóne 2013/2014 "The Reds" toľko vysnívaný titul.

Presne pre takéto momenty bol stvorený Anti-Clog. Žiadne obmedzenia, žiadna strata rovnováhy, naprostá kontrola nad každým okamihom. Špeciálna technológia zabezpečuje, že pri absorpcii vody sa povrch podrážky stáva odpudivým voči všetkým nečistotám. Bahno a tráva sa tak nezachytávajú na podrážke a kolíkom tak nič nebráni byť ti oporou pri každom kroku.

Kopačky s ikonickou podrážkou Anti-Clog Traction sa v profesionálnom futbale stali nevyhnutnosťou, zvlášť keď sa prišli zimné mesiace. Zástupy svetových hráčov im už zverili svoju dôveru, budeš ich nasledovať?