Futbalový darček zadarmo ku každému nákupu nad 150/220€ -- days --:--:-- Chcem darček

Najskôr práca, potom zábava.

Dal si si tento rok nejaké futbalové predsavzatie? Napríkald, byť najlepší'? Predsavzatie je celkom šikovný spôsob a skvelá príležitosť, ako sa začať zlepšovať. Úplne ideálna je však situácia, kedy už predsavzatie nepotrebuješ, pretože máš to správne nastavenie, ktorým sa riadiš neustále. Niečo ako Cristiano Ronaldo, alebo Mo Salah.


Nastavenie futbalistu mieriaceho na najvyššie méty je jednoduché. Futbal vždy až na prvom mieste. Je isté, že takých futbalistov, ktorí sa snažia byť tí najlepší na každom tréningu, je veľa. Sú to totiž skoro všetci. Preto je potrebné snažiť sa aj mimo ihriska a pracovať na sebe. Na to je potrebné aj správne vybavenie. A práve teraz, než sa znovu rozbehne kolotoč zápasov, je ideálna šanca podchytiť oboje – nastavenie aj vybavenie.

winter gear
Potrebuješ zlepšiť svoju vytrvalosť? Hurá do parku! Stačia správne bežecké tenisky a vhodné oblečenie – teraz v zime by nemalo chýbať funkčné prádlo, nákrčník, rukavice a bunda. Každý kilometer navyše sa počíta a nebude trvať dlho, kým pocítiš účinky pravidelného behania v hre.


Potrebuješ zosilniť? Posilňuj. Ideálne sú stabilizačné cviky na celkové spevnenie tela ako napríklad plank a ďalšie cviky s vlastnou váhou. Viac o domácom tréningu si môžeš prečítať napríklad TU.


Chceš zlepšiť svoju techniku na lopte? Doma sa určite nájde dostatok prekážok, medzi ktorými môžeš kľučkovať. Ideálne s menšou loptou. Poslúži napríklad klasický tenisák, alebo aj tie futbalové v menších veľkostiach 1, alebo 3. Len pozor na lampičky a vázy! Čo robiť pre zlepšenie streľby a prihrávok určite vieš, ale to už bude skutočne lepšie trénovať vonku. Tam si navyše budeš môcť užiť napríklad aj svoje nové kopačky.
A veľmi dôležitá je aj správna regenerácia! Aj tá je súčasťou tréningu, o svalstvo sa treba starať. 

Samozrejme vieme, že život nie je iba o futbale. Aj preto na našom e-shope nájdeš tiež štýlové oblečenie na voľný čas. Od tenisiek rôznych lifestyle značiek, vrátane šlapiek, cez  trička a mikiny až po batohy a tašky. Zároveň ale vieme, že život je najmä o futbale, preto u nás tiež nájdeš celý fanshop, plný nielen dresov. Aby si mohol správne podporiť svoj tím, treba aj ten národný.

Áno, po štyroch rokoch nás totiž opäť čakajú majstrovstvá sveta, tentoraz v Katare. Tie tohtoročné však budú historicky unikátne! Majstrovstvá sa totiž ešte nikdy nehrali v zime. Teda, presnejšie povedané, v zimných mesiacoch. Teploty v Katare totiž budú aj na prelome novembra a decembra, aspoň z nášho pohľadu, stále letné. 

Čo nás teda čaká v roku 2022? Nebudeme ti klamať – veľa tvrdej práce. Ale tiež množstvo futbalu a tým pádom aj zábavy, pretože tým hlavne, pre nás všetkých, futbal je.

Love the game!