POUŽI KÓD: HI10: 10€ zľava (nad 120€), HI20: 20€ zľava (nad 200€) -- days --:--:-- VYUŽI TO

EURO 2020: Štatistiky

Skupinová fáza tohtoročného EURO 2020 je za nami a máme rozhodnuté o 16 postupujúcich. Boje v skupinách priniesli rad prekvapení, zápasov napínavých až do poslednej minúty a góly, na ktoré len tak nezabudneme. Štatistík ako držanie lopty, počet striel a podobne je plná televízia a internet, my sme sa radšej rozhodli pozrieť na to, s akou výbavou prišli hviezdy na tohtoročný šampionát a v ktorých kopačkách to hráčom najlepšie strieľa.

Najčastejšie tento rok na šampionáte uvidíš kopačky Nike z kolekcie Impulse Pack, ktoré nazúva viac ako polovica zúčastnených hráčov. Druhou najviac zastúpenou značkou je adidas a tretí v poradí sú kopačky Puma. Okrem tejto veľkej trojky však na turnaji uvidíš i strelky od New Balance, v ktorých vyčíňa Raheem Sterling, alebo kopačky Under Armour na nohách Memphise Depaye.

Football boots brands

Medzi strelcami samotnými bol opäť výrazný Cristiano Ronaldo s piatimi gólmi, v pätách potom má päticu Schick, Lukaku, Lewandowski, Wijnaldum a Forsberg s tromi gólmi. Títo, a ani ďalší frajeri by to však nezvládli bez svojich milovaných kopačiek. V základných skupinách padlo dokopy 94 gólov, z toho najviac ich majú na svedomí kopačky Nike Mercurial Vapor, Mercurial Superflyadidas Nemeziz a Nike Phantom GT.

Football boots goals

A ani keď to všetko sčítame, tak nás nečaká žiadne veľké prekvapenie. Celkovo na špici tabuľky strelcov sú 48 zárezmi kopačky Nike, nasledujú ich opäť adidas a Puma.

Football boots goals

Vyraďovacie boje sú za rohom a my sa nemôžeme dočkať. Už čoskoro sa môžeš tešiť na ďalší prísun horúcich noviniek a štatistík, tak pri tom buď s nami a prežívaj každý zápas na maximum!

Najnovšie kopačky