SEASON PREPARATION SALE – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ
Evolúcia kopačiek Skechers

Evolúcia kopačiek Skechers

8. 7. 2024 4 min. čítania

Jeden rok je pomerne krátka doba na zmenu trhu s futbalovými kopačkami. Ale spoločnosť Skechers to robí. Pozrite sa s nami na prvý rok spoločnosti Skechers v hre!

Odvážny vstup: Skechers vstupuje do futbalu

Skechers oslavuje svoj prvý rok vo svete futbalových kopačiek s úplne novým balíkom Evolution. Prejdime si celý rok a zistíme, ako prekonali očakávania, ohromili futbalovú komunitu, získali si mnohých hráčov a nanovo definovali dokonalosť na ihrisku.

kopačky Skechers

Otriasanie scénou: Q3 2023

Prime

Spoločnosť Skechers všetkých šokovala záhadnou čiernou kopačkou. Potom bez varovania uviedli na trh Prime Pack, svoju prvú oficiálnu kopačku. Neboli to len tak hocijaké kopačky, boli odvážnym vyhlásením. Podpora Harryho Kanea dokázala, že tieto kopačky môžu byť najlepším spojencom futbalistu.

Nadviazanie na úspech: Q4 2023

Trench

Spoločnosť Skechers sa pri tom nezastavila. Nasledoval balík Trench Pack, inšpirovaný klasickými čiernymi čižmami, ktoré sú známe ako symbol tvrdej práce a odhodlania.

Skechers Trench Pack

Ľadová presnosť: Q1 2024

Diamond ice

Na začiatku roka 2024 spoločnosť Skechers predstavila kolekciu Diamond Ice. Nešlo len o novú farbu; predstavovala vzácnosť a pokoj pod tlakom. Chladné modré tóny stelesňovali vyrovnanú mentalitu na ihrisku, ideálnu pre situácie pod vysokým tlakom.

Skechers Diamond Ice Pack

Uprednostňovanie pohodlia: Q2 2024

Laser-Comfort

Spoločnosť Skechers sa pri balení Laser-Comfort Pack rozhodne zamerala na pohodlie. Značka bola vždy známa bezkonkurenčným komfortom svojich topánok, takže priniesť úžasný komfort do svojich línií futbalových kopačiek dávalo zmysel. Toto vydanie zabezpečilo, aby sa hráči cítili skvele a zároveň vyzerali ostro.

Skechers Laser Comfort Pack

Rok inovácií: Q3 2024

evolution

Spoločnosť Skechers oslavuje rok od prerazenia na trhu. Nová sezóna prináša rozšírenú kolekciu s názvom Evolution Pack vrátane detských verzií, čím sa zvyšuje dosah značky a jej obchodné vyhliadky. Ide o viac než len o kopačky; ide o budovanie odkazu.

Skechers Evolution Pack

evergreen

Spoločnosť Skechers zároveň vydala balík Evergreen Pack. Ide o rovnako pokročilú technológiu ako v prípade Evolution Pack, ale v tradičnom čiernom farebnom prevedení.

Skechers Evergreen Pack

Podpisy hviezd

Spoločnosť Skechers od svojho začiatku na futbalovom trhu podpísala zmluvy s najlepšími hráčmi, ako sú Harry Kane, Oleksandr Zinchenko, Anthony Elanga, Bobby Reid, Shania Hayles, Ria Bose a Anouk Denton. Títo športovci, známi svojimi zručnosťami, odolnosťou a dokonalosťou, priniesli značke dôveryhodnosť a zviditeľnenie. Okrem toho budú čoskoro ohlásení ďalší hráči! Zostaňte naladení!

Komfort nadovšetko

Kľúčovou vlastnosťou futbalových kopačiek Skechers je ich záväzok k pohodliu. Keďže hráči trávia na nohách hodiny, pohodlná obuv je veľmi dôležitá. Spoločnosť Skechers integrovala pokročilé technológie a ergonomický dizajn, aby zvýšila výkonnosť a zároveň minimalizovala únavu a riziko zranenia.

Čo čaká spoločnosť Skechers?

Čo čaká spoločnosť Skechers? Za jediný rok sa spoločnosť Skechers zmenila z nováčika na významného hráča na trhu s futbalovými kopačkami. Ich inovatívne návrhy, strategické podpory a oddanosť pohodliu ich odlíšili. Keďže spoločnosť Skechers pokračuje v inováciách, je jasné, že tu zostane. Či už ste profesionál alebo víkendový hráč, sledujte spoločnosť Skechers - práve začína.

Kopačky Skechers