Futbalový darček zadarmo ku každému nákupu nad 150/220€ -- days --:--:-- Chcem darček

Osláv návrat futbalu

Vyhraj pre svoj tím vybavenie Puma

Môžu nám zastaviť futbalovej súťaže, ale našu lásku k futbalu zastaviť nemôžu. Návrat na futbalové trávniky je pomalý a postupný, však veríme, že tentoraz už je definitívny. Vôňa trávy, kopačky na nohách, ale hlavne tímový duch, poď s nami a s Pumou osláviť to, čo nám toľko chýbalo.

Puma kit

Buď tímový hráč a vyhraj pre svoj tím sadu zápasových dresov Puma s potlačou a oveľa viac. Ako tvoj spoluhráč navštívime Váš klub a urobíme z vás na deň profíkov so všetkým. Nachystáme profesionálne fotenie tímu i hráčskych portrétov, jedinečné video natáčania a kto vie, možno spolu aj oslávime tri body.

Puma kit

Všetko čo musíš urobiť, je vyplniť o sebe pár riadkov a podeliť sa s nami o motto, citát, alebo jednoducho čokoľvek, čo ženie tvoj tím vpred. Môže to byť obľúbená motivačná hláška vášho kouča alebo napríklad nápis v kabíne, inšpirácii sa medze nekladú. Čas na vyplnenie formulára máš do 14. 6. 2021, potom zo všetkých odpovedí vyberieme 10 najlepších, ktoré sa proti sebe stretnú vo fanúšikovskom hlasovaní na našom Instagrame.

Víťaz získa:

 Sadu zápasových dresov
 Profesionálne fotenie hráčov aj tímu
 Dlhoročného spoluhráča

Súťaž ukončená!

11Teamsports x Puma