FINAL SALE – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ

header

Biely balet zatancuje v Šamoríne, alebo Real Madrid bude v júli na Slovensku.

Fundación Real Madrid, nadácia najlepšieho futbalového klubu, prinesie prestížne futbalové tréningy pre mladých futbalistov a futbalistky na ihrisko v Šamoríne a tiež Prahe. Slovensko a Česká republika sa tak stanú ďalšími krajinami, kde sa budú vďaka Fundación Real Madrid organizovať futbalové kempy pre mládež, a to od 1. do 5. júla v Prahe na ihrisku ABC Braník a od 8. do 12. júla v Šamoríne na ihrisku ŠTK.

Skutočný „Biely balet“ sa objavil v Česku na jeseň 2018 v Plzni a ukázal päť gólových tančekov, spomínate? Teraz môžu malí futbalisti vo veku od 7 do 11 rokov bez ohľadu na výkonnosť absolvovať štyri tréningy denne pod vedením koučov rezervných tímov Realu Madrid s ich metodikou, získajú skúsenosti so športovou kultúrou a spôsobom života známeho klubu. Na pár dní sa tak 75 chalanov alebo dievčat stane členmi rovnakej rodiny ako Bellingham, Modrić, Vinicius Jr alebo Alfredo di Stéfano (ak im ho ešte rodičia pripomenú).

Futbalisti a futbalistky vo veku od 7 do 11 rokov budú môcť absolvovať štyri tréningy denne pod vedením šéftrenéra z tímu Fundación Real Madrid. Získajú tak neoceniteľné skúsenosti s metodikou, športovou kultúrou a spôsobom života svetoznámeho klubu.

p1

Druhou možnosťou, ako sa priblížiť futbalovým idolom, ponúka pobytový zájazd priamo v Madride so štyrmi tréningami v areáli RM City, návštevou štadióna Santiago Bernabeu aj zápasu A tímu a prehliadkou mesta. Jedinečný zážitok sa pripravuje pre hráčov od 10 do 13 rokov opäť bez ohľadu na výkonnosť a chystajú sa dva termíny. Prvý už 13. - 18. mája a druhý podľa vyžrebovania stretnutia La Ligy v októbri. Súčasťou zájazdu bude kompletný servis vrátane letenky a ubytovania.

Viac informácií a prihlášky nájdete na frmclinicsslovakia.com/

p2

Prínosom Fundación Real Madrid je propagácia hodnôt spojených so športom. Podporuje komplexné vzdelávanie detí a mládeže a sociálne začlenenie najzraniteľnejších členov spoločnosti. Nadácia realizuje svoje programy a činnosti v piatich kľúčových oblastiach: športové aktivity, vzdelávacie a kultúrne aktivity, aktivity v oblasti sociálnej starostlivosti, medzinárodná spolupráca a inštitucionálne aktivity.

p3

Moderný futbal je spoločnosť, ktorá už 12 rokov poskytuje služby v oblasti športového vzdelávania na základe exkluzívnej trénerskej licencie Coerver Coaching. Od roku 2023 spolupracuje s organizáciou Fundación Real Madrid, pre ktorú je partnerom pre Slovensko a Českú republiku. V týchto krajinách spolupracuje s poprednými prvoligovými a druholigovými futbalovými klubmi. Od svojho založenia kladie Moderný futbal vysoké nároky na úroveň športového vzdelávania. Programy spoločnosti Moderný futbal absolvovalo viac ako 20 000 športových nadšencov, hráčov a trénerov.

11teamsports ti v spolupráci s Moderným futbalom prinášajú možnosť sa na niekoľko dní stať súčasťou "Bieleho baletu" a hrdo na dané akcie poskytuje vybavenie od značky adidas.