Top4Football má nové meno, odteraz sme 11teamsports Prečítaj si viac

Limitovaná edícia Puma Future „Code Breaker“

Čas na zmenu, čas porušiť nastolený poriadok a vniesť do hry svieži vietor. Presne preto je tu nová kolekcia od Pumy. Esteticky dokonalých, čisto bielych kopačiek Puma Future z kolekcie "Code Breaker" bolo na celom svete vyrobených len 1400 párov. Ty si teraz môžeš zaobstarať ten svoj v Top4Football a k tomu vyhrať zájazd na zápas AC Miláno na San Siro. Ako na to? Čítaj ďalej.

Táto exkluzívna kolekcia je exkluzívna ako svojím príbehom, tak i vzhľadom. Takto čisté prevedenie kopačiek už totiž futbalový svet dlho nevidel. Vznešene biely zvršok je takmer ničím nerušený s výnimkou špeciálneho zhluku čísel na päte kopačky. A práve tento digitálny kód so sebou nesie špeciálne posolstvo, dokážeš ho rozlúštiť?

Puma Future 19.1 NETFIT FG Code Breaker

Nie každý z nás je druhý Steve Jobs, takže ťa nebudeme ďalej napínať a trápiť. Kód v sebe skrýva zemepisné súradnice - asi už tušíš - slávneho milánskeho svätostánku San Siro. Tie sú tvojou vstupenkou do unikátnej súťaže, ktorá nemá obdoby.

Zakúpením limitovanej edície kopačiek a rozlúštením kódu ťa totiž môžu dostať do Milána na nevídaný zážitok do veľkoklubu menom AC Miláno. Šťastný víťaz súťaže strávi deň s legendárnym záložníkom Massimo Ambrosinim. Na programe je prehliadka štadióna Rossoneri, tréning v milánskom tréningovom centre vedený práve Ambrosinim a samozrejme lístky na samotný zápas.

Obmedzený počet kopačiek Puma Future z limitovanej kolekcie "Code Breaker" je teraz dostupný aj v Top4Football! Veľkosti miznu rýchlo, takže neváhaj, získaj svoj pár a vyhraj nevšedný zážitok!

Puma Future 19.1 NETFIT FG Code Breaker

Puma Future 19.1 NETFIT FG Code Breaker

Mikoláš Bartoš – Top4Football.