QUARTER FINAL DAYS – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ
Majstrovstvá Slovenska vo Freestyle Footballe 2019

17. 12. 2019 2 min. čítania

Bratislavská predajňa Top4Football sa stala dejiskom tohtoročných Majstrovstiev Slovenska. A veru, bolo sa na čo pozerať.

Presná nahrávka, dribling, poprípade presný center je to, čo by malo zdobiť každého futbalistu. No priznajme sa, kto z nás nemá rád oživiť hru nejakou tou parádičkou a zároveň možno aj trocha chuť zneistiť súpera. V sobotu 14.12.2019 sme v našej bratislavskej predajni sme mali možnosť vidieť umenie s loptou od tých najlepších z celého Slovenska. V priestoroch predajne Top4Football sa totižto konali Majstrovstvá Slovenska vo Freestyle futbale a bolo teda na čo pozerať. Medzi horúcich favoritov na víťazstvo určite patrila aj naša ambasádorka Lucia Kevická.

Majstrovstvá Slovenska vo football freestyle

Pravidlá súťaže boli jasné. Každý s každým a časový limit 3 x 30 sekúnd mal postačovať na to, aby ukázali svoje skills a tí najlepší pak prešli do vyraďovacej fázy.

Porota ktorá rozhodovala o majstrovi Slovenska bola zložená z tria skvelých freestylerov. Medzi nimi Petr Karásek, Lukáš Munka a David Grubl. Chalani patria momentálne medzi najlepší freestyle futbalový tím v Česku a nájdete ich pod názvom , Fotbal bez limitu .

Majstrovstvá Slovenska

Naša víťazná trojica, ktorá svoju kvalitu pretavila na pódiové umiestnenie bola nasledovná. Na 3. mieste Jakub Gáplovský , druhý sa umiestnil Nino Gojda . No a Majstrom Slovenska sa stala Lucia Kevická , ktorá sa nedávno vrátila zo svetového podujatia v Miami, aby potvrdila svoju kvalitu aj na domácej pôde.

Ďakujeme všetkým, ktorí boli súčasťou tohtoročných Majstrovstiev Slovenska vo Freestyle. Potvrdilo sa, že pojem Football Freestyle má svoje zastúpenie aj na Slovensku a my sa už teraz tešíme na ďalší ročník!