Majstrovstvá Slovenska vo Freestyle Footballe 2019

Majstrovstvá Slovenska vo Freestyle Footballe 2019

17. 12. 2019 2 min. čítania

Bratislavská predajňa Top4Football sa stala dejiskom tohtoročných Majstrovstiev Slovenska. A veru, bolo sa na čo pozerať.

Presná nahrávka, dribling, poprípade presný center je to, čo by malo zdobiť každého futbalistu. No priznajme sa, kto z nás nemá rád oživiť hru nejakou tou parádičkou a zároveň možno aj trocha chuť zneistiť súpera. V sobotu 14.12.2019 sme v našej bratislavskej predajni sme mali možnosť vidieť umenie s loptou od tých najlepších z celého Slovenska. V priestoroch predajne Top4Football sa totižto konali Majstrovstvá Slovenska vo Freestyle futbale a bolo teda na čo pozerať. Medzi horúcich favoritov na víťazstvo určite patrila aj naša ambasádorka Lucia Kevická.

Majstrovstvá Slovenska vo football freestyle

Pravidlá súťaže boli jasné. Každý s každým a časový limit 3 x 30 sekúnd mal postačovať na to, aby ukázali svoje skills a tí najlepší pak prešli do vyraďovacej fázy.

Porota ktorá rozhodovala o majstrovi Slovenska bola zložená z tria skvelých freestylerov. Medzi nimi Petr Karásek, Lukáš Munka a David Grubl. Chalani patria momentálne medzi najlepší freestyle futbalový tím v Česku a nájdete ich pod názvom , Fotbal bez limitu .

Majstrovstvá Slovenska

Naša víťazná trojica, ktorá svoju kvalitu pretavila na pódiové umiestnenie bola nasledovná. Na 3. mieste Jakub Gáplovský , druhý sa umiestnil Nino Gojda . No a Majstrom Slovenska sa stala Lucia Kevická , ktorá sa nedávno vrátila zo svetového podujatia v Miami, aby potvrdila svoju kvalitu aj na domácej pôde. 

Majstrovstvá Slovenska

Ďakujeme všetkým, ktorí boli súčasťou tohtoročných Majstrovstiev Slovenska vo Freestyle. Potvrdilo sa, že pojem Football Freestyle má svoje zastúpenie aj na Slovensku a my sa už teraz tešíme na ďalší ročník!


Michal Janák - Top4Football