Top4Football má nové meno, odteraz sme 11teamsports Prečítaj si viac

Kopačky Mizuno Morelia Neo II

Japonský samuraj medzi svetovými gigantmi. Klasická značka z krajiny vychádzajúceho slnka známa nekompromisnou kvalitou a extrémne mäkkou kožou už dávno nie je len záležitosťou skúsených, rokmi preverených matadorov, ktorí na značku skrátka nedajú dopustiť. Popularitu si získava naprieč generáciami, a to aj medzi profesionálmi. Prečo?

Prvá vec, čo sa ti vybaví, keď sa povie kopačky Mizuno? Stavíme sa, že klokania koža. To je totiž jednoznačne záležitosť, na ktorú Mizuno nedá dopustiť a nie je sa čomu čudovať, pretože s kožou naozaj vie. Zároveň však kopačky idú s dobou, aby spĺňali tie najnáročnejšie požiadavky hráčov. Rýchlejší futbalisti, rýchlejšie lopty, rýchlejší futbal. Kopačky Morelia Neo preto dostali v nedávnych rokoch novú podobu, schudli na váhe, vylepšili podrážku a podporili pohodlie. Vznikla tak kopačka vážiaca iba 180 g s nevídaným citom pre loptu a schopnosťou prispôsobiť sa každej nohe.

Mizuno Morelia Neo II

Kopačky Morelia Neo a vybrané kúsky z kolekcie Rebula "Made in Japan" od Mizuno si teraz môžeš zaobstarať aj ty, exkluzívne v Top4Football.