LEN PRE ČLENOV: adidas s dodatočnou zľavou 15% Chcem do klubu

Nike Mercurial Dragonfly

Cesta k dokonalosti nikdy nekončí, vývoj nemožno zastaviť. Nike opäť posúva limity rýchlosti a prináša novú generáciu kopačiek Mercurial Superfly a Mercurial Vapor, inšpirovanú elegantným, efektívnym a extrémne rýchlym stvorením - vážky.

Kúpiť Superfly

Nike Mercurial Dragonfly

Čo je nové? Na prvý pohľad môžu byť nové strelky extrémne podobné svojim predchodcom, ale keď sa pozrieme pod škrupinu, presný opak je pravdou. Mercurial Dragonfly prináša technológie, ktoré zabezpečia, že kopačky sadnú ako druhá koža a poskytnú perfektný dotyk s loptou aj v tých najvyšších rýchlostiach. Hlavným lákadlom však zostáva nekompromisná akcelerácie a rýchlosť.

Nike Mercurial Dragonfly

Po vzore krídel vážky bol vytvorený nový zvršok Vaporsite, ktorý sa namiesto jedinej vrstvy skladá hneď zo štyroch. Tým, rovnako ako krídla u vážky, dosahuje ďaleko lepších výsledkov. A ani tu inšpirácie nápaditým hmyzom nekončí, vylepšenia totiž dostala aj podrážka kopačky. Tá už nie je rozdelená ako u minulého modelu, pretože predná a zadná časť spája úzka chrbtica poskytujúca zlepšenú trakciu a akceleráciu.

Kúpiť Vapor

Nike Mercurial Dragonfly

Nová generácia kopačiek Nike Mercurial je v psychedelickom farebnom spektre dostupná už teraz na našom e-shope. Zaraď sa medzi prvých, ktorí ochutnajú najhorúcejšiu novinku z dielne Nike.

Kúpiť Mercurial