Nike Terra Pack

Nike Terra Pack

25. 11. 2019 3 min. čítania

Nike vydáva novú kolekciu kopačiek „Terra pack“ s modelmi Mercurial a PhantomVNM.

Nike pokračuje v trende, rozdeluje svoje štyri sila a formuje alternatívne zoskupenie. Posledné vydanie kolekcie „Terra pack“ je tomu dôkazom, keď sa do piesočnatých farieb zahalili modely Mercurial a PhantomVNM.

Neobvyklé párovánie troch štýlov v sebe skrýva kolekcia „Terra pack“, ktorá je stvorená z modelov Mercurial Vapor 13 a Superfly 7 a taktiež Phantom Venom. Poprvýkrát sa tak jedovatá zbraň Phantomu neobjavuje v kolekcii so svojou kreatívnou sestričkou Vision. Zdá sa, že to je cesta, ktorou sa „Swoosh“ bude uberať. Vyhľadávať trendy a mixovať ich je v prítomnosti atraktívne.  

Gallery

Gallery

Gallery

Gallery

Gallery

Najnovší balíček kopačiek je dizajnovaný so základom v púštnej pieskovitej farbe doplnenej mystickou fialovou. V skutočnosti tento pôvabný odtieň odkazuje na vnútornú silu jedinca a prirodzené schopnosti. Ako by mal posilovať naše zmysly, intuíciu a rovnováhu. Na kopačkách Mercurial na seba fialový odtieň upozorňuje aj vďaka pulzujúcej zelenej. Hovoríš si, že kombinácia pripomínajúca farbu kože a roztrhané kraťasy neuveriteľného Hulka nemôže fungovať. V realite však vytvára unikátny pohľad na ikonickú radu Mercurial.

Gallery

Gallery

Gallery

Gallery

Gallery

   

Model PhantomVNM je taktiež charakteristický svojim púštnym dizajnom. Omnoho skromnejšie sa na ňom však ukazuje ostrá zelená. Tá iba ofarbila planetárne logo na päte kopačky. Podrážka a rovnako tak aj „Swoosh“ na vonkajšej strane vytvára otáčaním uhlov efekt menivosti zelenej, modrej a fialovej farby.  

Aj na ihrisku potvrdí „Terra pack“ svoju netradičnosť. Neobjaví sa totiž na nohách všetkých hlavných hviezd značky, ale iba vybraných. Medzi nimi bude napríklad Harry Kane či Eden Hazard. S rozsvietením svetiel scény Ligy majstrov ideálna príležitosť, ako žiarivo predstaviť "kolekciu zeme". 

Keďže je nová kolekcia Nike „Terra pack“ už k dostaniu v Top4Football, môžeš si ju priať pod stromček. 

Jakub Jonáš - Top4Football.