QUARTER FINAL DAYS – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ

SFZ dres All playersNové dresy slovenskej futbalovej reprezentácie

Už ako väčšina Európy aj naša slovenská reprezentácia prichádza s novým dresom na rok 2022 a 2023. My sa teda môžeme tešiť na zápasy Ligy Národov a kvalifikácie pre Majstrovstvá Európy v tejto súprave. Dresy boli vyrábané ako v predošlých rokoch firmou Nike a domáca súprava je už tradične biela a vonkajšia modrá.

Na dresoch najviac vyniká obrys sokola, symbol slovenskej futbalovej reprezentácie. Na hrudi naopak dominuje štátny znak spoločne s logom Slovenského Futbalového Zväzu a logom Nike. Červené pruhy na stranách pripomínajúce blesk komplimentujú modrej a bielej farby dresov a dopĺňajú tak farby slovenskej vlajky.

Oproti predošlým verziám, sú tieto dresy vyrobené pomocou technológie Next-gen VaporKnit, vďaka ktorej sú dresy neskutočne ľahké, rýchloschnúce a výborne odvádzajú pot. Dresy sa navyše skladajú zo 100% recyklovaného polyesteru, ktorý vzniká spracovaním recklovaných plastových flašiek. Vďaka tomuto procesu môžeme zaručiť, že výroba našich národných dresov má menší vplyv na životné prostredie ako dresy v predchádzajúcich rokoch.

Nová sada slovenských dresov nás rozhodne potešila na ďalšie boje sokolov v budúcom roku a my sa nemôžeme dočkať, až ich budeme môcť podporiť v rovnakej súprave! Zaobstar't si ho môžeš aj ty priamo na fanshope SFZ.