NOVOROČNÝ VÝPREDAJ Chcem zľavu
Ready for winter alebo čo si zaobstarať do zimného počasia

Ready for winter alebo čo si zaobstarať do zimného počasia

9. 1. 2021 2 min. čítania

Pozrite sa na krátky výber produktov, ktoré by mohli rozšíriť vašu zimnú výbavu.

Zima je tu a s ňou aj potreba špecifického športového vybavenia. Do zimy, do snehu i do ľadového vetra. Pozrite sa na pár produktov, ktoré vám vonkajšie športovanie uľahčí a spríjemní.

Je dobré začať od základu. Tým by v chladnom počasí malo byť funkčné prádlo. Tvorí na tele veľmi tenkú, ale pri aktívnom pohybe teplú vrstvu, ktorá zároveň neobmedzuje v pohybe. Ako ďalšiu vrstvu spravidla nosíme tréningové súpravy, tie navyše prídu vhod aj na jar a na jeseň. A ak už polovicu súpravy máte, určite ju doplňte druhým dielom. Buď mikinou, alebo teplákmi. Počas zimy ale často potrebujeme ešte tretiu vrstvu, a tou je samozrejme športová bunda.

Ready for winter

S tromi vrstvami na tele sa síce ubránite zápalu pľúc a podobným nepríjemnostiam, ale také omrznuté prsty na rukách alebo ušiach, tie sú snáď ešte protivnejšie. Preto nezabudnite ani na rukavice a čiapku. A pre skutočných fajnšmekrov ponúkame aj tie najmodernejšie nákrčníky.

Ready for winter

Ako futbalový obchod ale myslíme aj na okamihy, kedy sa zrovna neženieme niekde na ihrisko, ale si na ceste do práce, do školy alebo na rande. Tam totiž s teplákovkami a nákrčníkom za hviezdu nebudete. Nezabudnite teda omrknúť aj náš "civilnejší" sortiment. Máme štýlové bundy, vesty, mikiny, ale aj všetko ostatné.

ready for winter

Tomáš Zemánek - 11Teamsports.

M NK DRY PARK20 PANT KP
M NK ACDMY18 RN JKT
Core18 Hoody
Y NK ACDMY18 RN JKT
M NK DRY ACDMY18 PANT KPZ
M NK DRY ACDMY18 HOODIE PO
M HOODIE PO FLC TM CLUB19
M NK DRY ACDMY18 DRIL TOP LS
MILANO 16 SOCK
M NK DRY ACDMY18 TRK SUIT W
M NK DRY PARK20 TRK JKT K
Nové
ICON NECKWARMER
VPRKNT STRKE SNOOD T4R
FLEECE NECK WARMER 2.0
Nové
Predchádzajúce
Ďalšie