5% extra zľava pre členov klubu práve teraz Staň sa členom

Servis futbalových tímov

Opäť sa rozbieha slovenský futbalový kolotoč. Prvé ligové zápasy sú tu a sprevádzajú ich veľké očakávania. Sme náležite hrdí, že aj na ligových trávnikoch môžete vidieť dresy od 11Teamsports.

Sme totiž servisnými partnermi klubov ako MŠK Žilina alebo aj MFK Skalica. To však nepredstavuje len zápasové vybavenie, o tímy sa staráme kompletne a s maximálnou starostlivosťou. Okrem dresov zabezpečujeme aj všetky tréningové a vychádzkové oblečenia a všetko vybavenie potrebné pre tréning vrátane lôpt a ďalších tréningových pomôcok. 11Teamsports vám pomôže vytvoriť kvalitným vybavením a službami tie najlepšie možné profesionálne podmienky, aby tímy mohli všetko úsilie venovať už len dianiu na ihrisku.

msk zilina

   Chcem kúpiť tímové vybavenie

Okrem vyššie zmienených tiež spolupracujeme ako servisný partneri s nemeckým a slovenským futbalovým zväzom, a zahraničnými tímami ako FC Augsburg, Hertha Berlín, VfL Wolfsburg, FC Slovan Liberec, FK Teplice a tiež s jedným z historicky najúspešnejších maďarských klubov Újpest FC. Nemenej pyšní sme však na to, že servisujeme tiež stovky amatérskych tímov naprieč všetkými úrovňami a celou republikou. Aj tým ponúkame a poskytujeme naše znalosti a produkty od top značiek podľa ich individuálnych potrieb.

repre sk

Všetkým našim tímom prajeme v jarnej časti sezóny veľa úspechov a nastrieľaných gólov!

Chceš aj ty obliekať svoj tím po vzore tých najlepších? Pozri sa na náš web, čo všetko vieme a môžeme aj pre tvoj tím pripraviť, a neváhaj nás kontaktovať.