Servis futbalových tímov

Servis futbalových tímov

14. 2. 2020 3 min. čítania

Staráme sa o vybavenie desiatkám profesionálnych tímov na Slovensku, Česku a Maďarsku.

Opäť sa rozbieha slovenský futbalový kolotoč. Prvé zápasy jarnej časti Fortuna ligy sú tu a sprevádzajú ich veľké očakávania. Sme náležite hrdí, že medzi nimi sú aj kluby, ktoré sú servisované od Top4Football (nezabudni, čoskoro budeme 11teamsports).

Sme totiž servisnými partnermi Slovenského futbalového zväzu, MŠK Žilina alebo aj Slovana Bratislava. To však nepredstavuje len zápasové vybavenie, o tímy sa staráme kompletne a s maximálnou starostlivosťou. Okrem dresov zabezpečujeme aj všetko tréningové a vychádzkové oblečenie a všetko vybavenie potrebné pre tréning vrátane lôpt a ďalších tréningových pomôcok. Vďaka najnovšiemu partnerstvu s 11Teamsports vytvoríme kvalitným vybavením a službami tie najlepšie možné profesionálne podmienky, aby tímy mohli všetko úsilie venovať dianiu na ihrisku.

Okrem vyššie zmienených tiež spolupracujeme aj s FC Slovan Liberec, 1. FK Příbram, FK Teplice, FC Fastav Zlín, Slezský FC Opava, SK Dynamo České Budejovice a tiež s jedným z historicky najúspešnejších maďarských klubov Újpest FC. Nemenej pyšní sme však na to, že servisujeme tiež stovky amatérskych tímov naprieč všetkými úrovňami a celou republikou. Aj tým ponúkame a poskytujeme naše znalosti a produkty od top značiek podľa ich individuálnych potrieb.

Všetkým našim tímom prajeme v jarnej časti sezóny veľa úspechov a nastrieľaných gólov!

Chceš aj ty obliekať svoj tím po vzore tých najlepších? Pozri sa na náš web, čo všetko vieme a môžeme aj pre tvoj tím pripraviť, a neváhaj nás kontaktovať.