Slovenská reprezentácia predstavuje svoje nové dresy

Slovenská reprezentácia predstavuje svoje nové dresy

8. 10. 2020 2 min. čítania

Slovenská reprezentácia predstavuje svoje nové domáce i vonkajšie dresy.

Na prahu najdôležitejších stretnutí sezóny predstavujeme ako hrdý servisný partner Slovenského futbalového zväzu najnovšie domáce i vonkajšie dresy reprezentácie od značky Nike.

Dizajn dresu je inšpirovaný a odkazuje na najväčšej hory krajiny Tatry a ich dominantnosť vytvára prirodzenú obranu krajiny. Okrem textúry Tatier sú na bočnom strečovom pásku vyobrazené národné symboly hrdosti inšpirované výzdobou a bohatstvom motívov preslávenej obce Čičmany, ktoré patria medzi veľké pamiatkové rezervácie slovenskej ľudovej architektúry. Medzi symboly patrí dvojitý kríž, sokol, srdce, Tatry či hviezda života. Tie môžeme uvidieť aj na vonkajšej, bielej variante dresu. Na oboch trikotoch nesmie chýbať znak symbol slovenského reprezentácie.

Nový domácí dres slovenské reprezentace

Dresy sú vyrobené z ľahkého materiálu, ktorý zaisťuje hráčom komfort a pohodlie za akýchkoľvek prírodných podmienok a pohybu na ihrisku. Oni tak nie sú v hre nijako limitované a môžu sa plne koncentrovať na svoj výkon. Vyzerá to, že v nových dresoch sa nebude blýskať len nad Tatrami.

Svoj domáci i vonkajší dres slovenskej reprezentácie zoženieš online na e-shope 11Teamsports.