Futbalový darček zadarmo ku každému nákupu nad 150/220€ -- days --:--:-- Chcem darček
Akým darčekom najviac potešíte malého futbalistu?

Akým darčekom najviac potešíte malého futbalistu?

31. 10. 2021 3 min. čítania

Poradíme vám, aký darček pod stromčekom vašu malú hviezdu zaručene nadchne!

Máte v rodine malého futbalistu, ktorého by ste na Štedrý deň radi potešili parádnym darčekom, ale sami nie ste futbaloví matadori a neviete, čo presne by budúcu športovú hviezdu potešilo najviac? Potom ste tu správne!

Komu váš malý futbalista fandí? Stačí sa len zamyslieť, na ktorý tím sa v televízii pozerá najčastejšie, o ktorom futbalistovi to stále hovorí a alebo koho má v telefóne na tapete. A potom nie je nič jednoduchšie, než vybrať ten pravý dres v našej sekcii fanshop. Môžete si byť istí, že už na tréning alebo telocvik nebude chcieť nosiť nič iné.

Úplnou zárukou úspechu sú futbalové lopty, tých totiž nie je nikdy dosť. Navyše, ak nechcete niečo extra, nestojí moc. A pritom so sebou nesú stovky hodín športovej zábavy. Len pozor na veľkosť! Pre futbalistov mladších ako 14 rokov vyberajte veľkosť 4 a pre tých vôbec najmenších (pod 10 rokov) veľkosť 3.

Podobnou klasikou ako lopty sú, samozrejme, kopačky. Tieto vás urobia najšťastnejšími na svete! Stačí si len starostlivo vybrať, aby malému futbalistovi sedeli, keď si ich nemôže vopred vyskúšať. Ak to nevyjde, nezúfajte - urobíme pre vás maximum a tovar môžete vrátiť do polovice januára. Ak sa však chcete uistiť, že ste sa rozhodli správne, skúste sa pozorne pozrieť na to, aký model váš športovec práve kope. Môže to byť napríklad "Predator", "Nemeziz" alebo "Vapor". A potom jednoducho vyberte rovnaké alebo o niečo väčšie kopačky rovnakého alebo veľmi podobného strihu a tvaru.

Siahnuť môžete aj po niečom extra praktickom, čo navyše nájde svoje využitie nielen pri futbale. Trebárs také športové batohy alebo tašky sa hodia aj do školy. A u malých i dospievajúcich futbalistov sú veľmi populárne aj športové vaky.