NOVOROČNÝ VÝPREDAJ Chcem zľavu
Akým darčekom najviac potešíte malého futbalistu?

Akým darčekom najviac potešíte malého futbalistu?

14. 12. 2020 3 min. čítania

Poradíme vám, aký darček pod stromčekom vašu malú hviezdu zaručene nadchne!

Máte v rodine malého futbalistu, ktorého by ste na Štedrý deň radi potešili parádnym darčekom, ale sami nie ste futbaloví matadori a neviete, čo presne by budúcu športovú hviezdu potešilo najviac? Potom ste tu správne!

Komu váš malý futbalista fandí? Stačí sa len zamyslieť, na ktorý tím sa v televízii pozerá najčastejšie, o ktorom futbalistovi to stále hovorí a alebo koho má v telefóne na tapete. A potom nie je nič jednoduchšie, než vybrať ten pravý dres v našej sekcii fanshop. Môžete si byť istí, že už na tréning alebo telocvik nebude chcieť nosiť nič iné.

Úplnou zárukou úspechu sú futbalové lopty, tých totiž nie je nikdy dosť. Navyše, ak nechcete niečo extra, nestojí moc. A pritom so sebou nesú stovky hodín športovej zábavy. Len pozor na veľkosť! Pre futbalistov mladších ako 14 rokov vyberajte veľkosť 4 a pre tých vôbec najmenších (pod 10 rokov) veľkosť 3.

Podobnú klasikou ako lopty sú samozrejme kopačky. Tými urobíte vôbec najväčšiu radosť! Len je potrebné vybrať starostlivo, aby malému futbalistovi pasovali, keď si ich vopred nemôže vyskúšať. Ak sa to nepodarí, nezúfajte - vyjdeme vám v ústrety a až do polovice januára môžete tovar vrátiť. Pokiaľ si ale chcete byť istí, že vyberiete správne, skúste sa starostlivo pozrieť, v akom modeli športovec kope teraz. Môže to byť napríklad"Predator", "Nemeziz" alebo "Vapor". A potom jednoducho vyberte rovnaké alebo o kúsok väčšie kopačky rovnakého, alebo veľmi podobného strihu a tvaru.

Siahnuť môžete aj po niečom extra praktickom, čo navyše nájde svoje využitie nielen pri futbale. Trebárs také športové batohy alebo tašky sa hodia aj do školy. A u malých i dospievajúcich futbalistov sú veľmi populárne aj športové vaky.