End of Season Sale - Ušetri až 60 % na vybraných produktoch -- days --:--:-- KÚP TERAZ

TOP4 ZAUJÍMAVOSTI Z PREMIER LEAGUE

V 11. kole Premier League stratil body Manchester United, ktorý naviazal na nevydarenú sériu vonkajších zápasov, Chelsea k víťazstvu znovu dotiahlo španielske duo Azpilicueta - Morata. Činili sa aj ofenzívne hviezdy Manchestru City, ktoré prekonali rekord v počte vstrelených gólov.
Rušno bolo tiež v Ázii, ofenzívny univerzál Tottenhamu Son sa stal najlepším strelcom medzi Aziatmi v histórii Premier League.

Manchester United prestal vonku strieľať a prehráva
Vo včerajšom zápase s Chelsea stratili zverenci Josého Mourinha ďalšie tri body. Zaujimavé je, že v úvodných troch vonkajších zápasoch hráči United vystrelili 20 krát na bránu, vstrelili 7 gólov a pripísali si 7 bodov. Zatiaľčo v posledných troch zápasoch vystrelili na bránu len 6 krát, vstrelili iba 1 gól a získali jediný bod. Mourinhovi evidentne chýba Pogba a bude kľúčové, aby sa čo najskôr uzdravil.

Ako Manchester United, tak Pogba majú zmluvu s Adidasom. Videli ste už kopačky francúzskeho záložníka adidas ACE 17+ Purecontrol?

Pogba

Španielske duo ťahá Chelsea
Conteho zverenci prehráli Manchester United nielen výsledkovo, ale aj herne. Veľkou zásluhou na víťazstve Londýnskeho klubu malo španielske duo Morata - Azpillicueta. A nebolo to po prvý krát. Španielsky obranca si v tohtoročnej sezóne pripísal už 5 asistencii, naviac všetky boli adresované Moratovi.

Pri Moratovi sa ešte zastavíme. Od začiatku minulej sezóny nevstrelil nikto viacej gólov než Álvaro Morata, ktorý sa v posledných dvoch sezónach trafil celkom už 10 krát.

Španielsky bek nastupuje v kopačkách adidas X 17.1.

Útok Manchesteru City ničí rekordy Premier League
Vplyv Guardioly začíná byť čím ďalej evidentnejší. Žiadny klub z Premier League nemal v úvodných 17 zápasoch sezóny viac ako 52 gólov. Naposledy sa k tomuto rekordu priblížili v roku 1992-93. Bledomodrá časť Manchesteru vyzerá nezastaviteľná, dokáže ju v tohtoročnej sezóne niekto pribrzdiť?

Son – najčastějšie skórujúci Asiat v Premier League
Ofenzívny univerzál Son Heung-Min rozhodol jediným gólom zápas Tottenhamu proti Crystal Palace. Spurs väčšinu zápasu síce ťahali za kratší koniec, ale gól Sona nakoniec udržala všetky tri body vo Wembley. Son týmto gólom nielen vystrelil výhru pre Kohútov, ale zároveň sa osamostatnil ako Aziat s najviac vstrelenými gólmi v Premier League. Do včerajšieho zápasu sa o tento primát delil s Park Ji- Sungom.

Nielen rýchlosť, ale tiež presnú mušku zaisťujú Sonovi kopačky adidas X 17+ Purespeed.

Son Tottenham

Práža - Top4Football