Letný výpredaj je tu! Preskúmať

TOP4FOOTBALL FREESTYLE BATTLE BRATISLAVA

Nedávno, presnejšie 4.3.2016 sa v našom bratislavskom obchode uskutočnila súťaž Top4Football Freestyle Battle, ktorej sa zúčastnilo 16 hráčov zo Slovenska i Českej republiky. Dokonca dorazili i dve dievčatá, ktoré sa za svoje výkony rozhodne nemusia hanbiť.

Súťaž začala kvalifikáciou a potom boli všetci hráči zaradení do turnajového pavúka a išlo sa vyraďovacím systémom. Súťaž mala veľmi slušnú úroveň a diváci mohli na vlastné oči vidieť veľa rozličných a kreatívnych trikov.

Do semifinále nakoniec postúpili dvaja Česi a dvaja Slováci. V boji o prvé miesto zmerali sily Slovák Peter Herstek a päťnásobný majster Českej republiky Petr Karásek. Herstek predvádzal výborný výkon, ale na Karáska to nestačilo. V súboji o tretie miesto zvíťazil Juraj Sopko nad Adamem Křížkem.

V porote súťaže sa objavila majsterka sveta vo freestyle futbale Lucia Kevická a známy bývalý slovenský futbalista Filip Šebo, ktorí svojím rozhodovaním dali súťaži punc profesionality. "Som veľmi rada, že sa táto súťaž uskutočnila tu v novo otvorenej futbalovej predajni a všetci si to užili. Objavilo sa tu veľa talentov," zhodnotila Lucka akciu s nadšením. Hodnotenie turnaja pridal aj večne usmievavý Filip, ktorý sa podobné akcie v úlohe porotcu objavil úplne prvýkrát. "Mohli sme vidieť zaujímavé vystúpenie od chalanov aj dievčat a určite si každý zaslúži uznanie. Budem rád, keď sa podobné akcie v Top4Football budú opakovať," dodal Filip.

Ďakujeme všetkým zúčastneným, porote, divákom a tiež skvelému DJ Leskymu, ktorý sa postaral o príjemnú atmosféru turnaja. Tešíme sa na všetkých pri podobnej akcii v budúcnosti.