5% extra zľava pre členov klubu práve teraz Staň sa členom

Vernostný program 11teamsports House of Clubs

V tejto exkluzívnej futbalovej komunite jednoducho nechceš chýbať. Všetko, čo sa u nás šustne, ti naservírujeme ako prvému rovno pod nos. Budeš u nás vždy vážený hosť užívajúci si smršť tých najlepších futbalových noviniek v kombinácii s kopou výhod, zliav a akcií.

11teamsports House of Clubs je tvoja vstupenka do vybranej spoločnosti futbalistov a futbalových nadšencov a práve teraz ťa pozývame, aby si sa pridal k tejto partii, kde sa budeš cítiť ako doma. Poď ďalej a vitaj v klube.

11teamsports House of Clubs

Prečo sa stať členom? Dáme ti hneď niekoľko dobrých dôvodov:

  • Získaš dodatočnú zľavu 5% z aktuálnych e-shopových cien na každý nákup na 11teamsports.sk platnú takmer na celý sortiment.  
  • Získaš prednostný prístup k exkluzívnym novinkám a limitovaným produktom a budeš tak mať väčšiu šancu, že ti neutečie tvoja veľkosť.
  • Špeciálne akcie a zľavy len pre členov klubu

Ako sa zaregistrovať do 11teamsports House of Clubs?

Jednoduchšie to byť nemôže, stačí sa rovno zaregistrovať na tejto stránke cez tlačidlo "Chcem do klubu".

Ako uplatním členskú zľavu 5%?

Zľavu ti automaticky priradíme k emailu, ktorým si registrovaný do 11teamsports House of Clubs. To, že je zľava aktívna, potom sám uvidíš vo svojom zákazníckom profile v sekcii "Moje zľavové kódy". Takmer všetky produkty tak budeš mať za klubovú cenu a to sa vždy hodí, nie?

Môžem zapojiť aj svoj klub a svojich spoluhráčov?

Pokiaľ máš spoluhráča alebo kamaráta, ktorý by sa chcel tiež stať súčasťou našej komunity, potom nie je nič jednoduchšie ako ho odkázať na naše stránky, kde sa môže zaregistrovať.

Čoskoro budeš môcť zapojiť aj celý svoj klub. Ak sa tvoj tím pripojí do House of Clubs tak nielenže získate zľavy a lepšie podmienky na nákup dresov, tréningového oblečenia a ďalšieho vybavenia pre tím, ale tiež ty a tvoji spoluhráči dostanete možnosť nakupovať s ešte väčšími výhodami ako teraz. Víťazí tvoj tím, víťazíš aj ty.