FOOTBALL BOOT SALE – Zľava až 60 % na vybrané kopačky KÚP TERAZ

Vernostný program

House of Clubs

House of Clubs je tvoja vstupenka do vybranej spoločnosti a práve teraz ťa pozývame, aby si si túto starostlivosť začal užívať. Pokračuj ďalej a vitaj v klube.

Ako to funguje? Jednoducho! Zaregistruj sa do House of Clubs a uži si špeciálnu zľavu, ktorá platí aj na zľavnené produkty. Po registrácii a prihlásení ti v tvojom profile v sekcii Moje zľavové kódy bude svietiť aktívny kupón a takmer všetky ceny na našom e-shope budeš mať nižšie.

To ale nie je všetko. Členovia klubu zbierajú body, ktoré im odomknú množstvo ďalších výhod, ako je prednostný prístup k exkluzívnym modelom, ešte vyššie zľavy či dokonca poštovné zadarmo na všetky objednávky. Tieto výhody môžeš využívať po dosiahnutí úrovní Basic, Pro a Gold – na každej z nich ťa čakajú aj vouchere na 10, 20 a 30 €. Dávaj si ale pozor. Rovnako, ako tvoja futbalová forma, ani úroveň v House of Clubs nevydrží bez práce naveky. Každý mesiac o malú časť svojich bodov prídeš, preto nezabudni zbierať nové.

House of Clubs

Prečo sa stať členom? Dáme ti hneď niekoľko dobrých dôvodov:

  • Získaš dodatočnú zľavu 5% z aktuálnych e-shopových cien na každý nákup na 11teamsports.sk platnú takmer na celý sortiment.  
  • Získaš prednostný prístup k exkluzívnym novinkám a limitovaným produktom a budeš tak mať väčšiu šancu, že ti neutečie tvoja veľkosť.
  • Špeciálne akcie a zľavy len pre členov klubu

Ako sa zaregistrovať do 11teamsports House of Clubs?

Jednoduchšie to byť nemôže, stačí sa rovno zaregistrovať na tejto stránke cez tlačidlo "Chcem do klubu".

Ako uplatním členskú zľavu 5%?

Zľavu ti automaticky priradíme k emailu, ktorým si registrovaný do 11teamsports House of Clubs. To, že je zľava aktívna, potom sám uvidíš vo svojom zákazníckom profile v sekcii "Moje zľavové kódy". Takmer všetky produkty tak budeš mať za klubovú cenu a to sa vždy hodí, nie?

Môžem zapojiť aj svoj klub a svojich spoluhráčov?

Pokiaľ máš spoluhráča alebo kamaráta, ktorý by sa chcel tiež stať súčasťou našej komunity, potom nie je nič jednoduchšie ako ho odkázať na naše stránky, kde sa môže zaregistrovať.

Čoskoro budeš môcť zapojiť aj celý svoj klub. Ak sa tvoj tím pripojí do House of Clubs tak nielenže získate zľavy a lepšie podmienky na nákup dresov, tréningového oblečenia a ďalšieho vybavenia pre tím, ale tiež ty a tvoji spoluhráči dostanete možnosť nakupovať s ešte väčšími výhodami ako teraz. Víťazí tvoj tím, víťazíš aj ty.