QUARTER FINAL DAYS – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ

Kopačky pre široké chodidlá

Pre mnoho hráčov so širokými chodidlami môže byť výber správnych kopačiek skutočnou výzvou. Správne sediace kopačky nielenže zaisťujú pohodlie a podporu, ale tiež ovplyvňujú výkon a zlepšujú herný zážitok. Preto sme vytvorili tento článok, aby sme ti predstavili najlepšie kopačky pre široké chodidlá, ktoré sú k dispozícii na trhu.

PUMA FUTURE ULTIMATEPUMA FUTURE

Vieme, že o PUMA FUTURE ULTIMATE hovoríme často, ale je ťažké to nerobiť. Tieto kopačky dobývajú futbalový svet, od svojho príchodu presvedčili mnoho profesionálnych hráčov. To je predovšetkým vďaka ich vynikajúcemu strihu a pohodliu. Rad PUMA FUTURE ušiel od vzniku dlhú cestu a súčasný model je jednou z najlepšie padnúcich kopačiek na trhu, a to bez ohľadu na tvar vašej nohy.
Zásadnú úlohu v tom všetkom hrá zvršok FUZIONFIT360, ktorý je tvorený elastickým materiálom, ktorý je veľmi priliehavý, ale zároveň pohodlný a zaisťuje jeden z najlepších pocitov "naboso", aký sme kedy v kopačkách zažili.
Pokiaľ je teda tvojím cieľom zaobstarať si kopačky, ktoré ti jednoducho neuveriteľne dobre padnú, PUMA FUTURE ULTIMATE je pár presne pre teba.

PUMA FUTURE ULTIMATE


adidas Predator Accuracy aPA

Navrhnuté pre presnosť, adidas Predator Accuracy je jedna z najširších kopačiek, ktoré sme tento rok vyskúšali. Jej golier z materiálu Primeknit a zvršok HybridTouch sa prispôsobí tvaru tvojej nohy a ponúka priliehavé, ale napriek tomu pohodlné nosenie. Technológia High-Definition Grip navyše zlepšuje kontrolu nad loptou, takže sú tieto kopačky ideálne pre kreatívnych stredopolárov.

adidas Predator Accuracy


Nike Phantom GX EliteNikePhantomGX

Kopačky Nike Phantom GX sú navrhnuté pre dynamickú hru, presnosť a výnimočné pohodlie aj pre hráčov so širokou nohou. Ich revolučný zvršok Nike Gripknit je vyrobený z lepivého materiálu, ktorý poskytuje veľmi prirodzený pocit na nohe a zároveň zaisťuje skvelú kontrolu nad loptou. Vďaka kolíkom tri-star ti táto kopačka zaistí vynikajúcu trakciu po celú dobu hry.

Nike Phantom GX Elite


Mizuno Morelia Neo IIIMizunoMoreliaNeo3

Mizuno veľmi dobre vie, čo futbalisti chcú od kopačiek. Nie je teda divu, že vytvára jedny z najkvalitnejších kopačiek na trhu. Morelia Neo III prináša úžasný strih pre väčšinu ľudí, aj pre hráčov so širokou nohou. Sú vyrobené z prvotriednej klokanej kože, ponúkajú výnimočnú mäkkosť a priestrannú špičku. Vďaka ľahkej konštrukcii a vynikajúcej trakcii sú skvelou voľbou pre všetky typy hráčov, či už hráš na akejkoľvek pozícii.

Mizuno Morelia Neo III


Nike Premier 3Niek premier3

Kopačky Nike Premier 3 sú ideálnym dostupným variantom pre hráčov so širšími chodidlami. Majú zvršok z kvalitnej kože, ktorý sa vytvaruje podľa tvaru nohy, sú veľmi pohodlné a zároveň poskytujú stabilitu nohy a vynikajúcu kontrolu nad loptou. K širokému strihu prispieva aj extra priestor pre prsty, vďaka čomu sa jedná o dlhodobú a spoľahlivú voľbu pre všetkých, ktorí nechcú utrácať za top modely.

Nike Premier 3


New Balance Furon V7 ProNBFuronv7

New Balance Furon V7 Pro sú navrhnuté pre výbušnú rýchlosť a sú konštruované s ohľadom na širšie chodidlá. Ľahký zvršok Hypoknit zaisťuje maximálne pohodlie a odolnosť, pričom je mäkký a takmer imituje kožu. Kolíky v tvare šípky navyše poskytujú agresívnu trakciu a zrýchlenie. Celkovo New Balance ponúka skvelú futbalovú kopačku, ktorá stojí menej ako konkurencia, používa kvalitné materiály a je vhodná pre hráčov so širokou nohou.

New Balance Furon V7


adidas Copa MundialCopaMundial

Kopačky adidas Copa Mundial sú po mnoho desaťročí symbolom kvality a štýlu vo svete futbalových topánok. Vďaka zvršku z klokanej kože, ktorý sa prispôsobí tvaru vašej nohy, a svojmu preslávenému univerzálnemu strihu poskytujú tieto kopačky bezkonkurenčné pohodlie. Ich odolnosť, ikonický jazyk a nadčasový dizajn z nich robia skutočnú klasiku, ktorej jedinečné vlastnosti si pochvaľujú futbalisti z celého sveta.

adidas Copa Mundial


Mizuno Alpha Made in JapanMizuno Alpha

Mizuno myslelo na širšie chodidlá aj pri vytváraní ich prvých syntetických kopačiek, Mizuno Alpha. Revolučný syntetický zvršok je neuveriteľne tenký, čo kopačkám dodáva skvelý "naboso" pocit. Ľahká konštrukcia a responsívne kolíky poskytujú výbornú trakciu a pomôžu ti s rýchlou zmenou smeru. Mizuno Alpha Made in Japan sú tie najpremiovejšie rýchlostné kopačky na trhu, ktoré kombinujú bezkonkurenčný výkon a pohodlie.

Mizuno Alpha MIJ


adidas Copa GloroCopaGloro

adidas Copa Gloro sú skvelou voľbou pre každého, kto má obmedzený rozpočet. Kopačky sú vybavené mäkkou hovädziou kožou, čo znamená, že sa kopačky časom ľahko vytiahnu a vytvarujú podľa tvojej nohy. Priamy konkurent Nike Premier 3, tieto kopačky sa pýšia podobným retro vzhľadom a klasickým jazykom. Kopačky majú veľmi dobrú kvalitu prevedenia, vzhľadom na ich nízku cenu. Pokiaľ hľadáš kopačky, ktoré ťa finančne nezruinujú, adidas Copa gloro by pre teba mohli byť ideálnou voľbou.

adidas Copa Gloro

Na záver možno povedať, že pre optimálny výkon a pohodlie na ihrisku je zásadné si nájsť správne kopačky pre svoj tvar chodidla. Kopačky, ktoré sme v tomto zozname zmienili, ponúkajú rôzne štýly, technológie a strihy, ktoré vyhovejú potrebám každého hráča so širokou nohou. Či už teda dáš prednosť klasickému vzhľadu kopačiek adidas Copa Mundial, alebo futuristickému dizajnu modelu PUMA FUTURE, určite si vyberieš topánky, ktoré budú tvojim širokým chodidlám vyhovovať. Pozri si ich všetky na 11teamsports a pozdvihni svoju hru na novú úroveň! Happy playing!