FINAL SALE – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ

header

Naspäť v čase s Nike Premier III

Predstav si to: Stojíš na zelenej tráve a si pripravený/á ukázať svoje schopnosti. Ale počkaj, čo to máš na nohách? Nie sú to len tak obyčajné kopačky; sú to kopačky Nike Premier III Exclusive, majstrovské dielo vytvorené v spolupráci spoločností Nike a 11teamsports. Tieto kopačky nie sú len obuv, sú to cesty časom, pocta kultovým kopačkám Nike Air Strike z 90. rokov.

Nike Premier III Exclusive sú oslavou bohatého futbalového dedičstva. Vďaka elegantnému čiernemu dizajnu, ktorý zdobí výrazný fluorescenčný zelený Swoosh, vzdávajú tieto kopačky hold ére futbalových velikánov. Je to návrat do zlatej éry futbalu, kedy sa po ihrisku preháňali legendy a každý zápas bol veľkolepým zážitkom.

_

 

_

 


Nike Premier III x 11teamsports 

Pre tých, ktorí poznajú rad Nike Premier, sú tieto kopačky viac než len módnou záležitosťou; sú symbolom dokonalosti. Model Premier III pokračuje v odkaze pohodlia, štýlu a výkonu. Vďaka zvršku z prvotriednej hovädzej kože a pozmenenému vzoru stehov ponúkajú tieto kopačky bezkonkurenčné pohodlie a podporu pre hráčov všetkých úrovní.

Exkluzívnu verziu kopačky Nike Premier III môžeš získať iba na 11teamsports

_

 

_

 


Nike Premier III x 11teamsports