GEAR UP SALE - Ušetri až 55% na vybraných produktoch -- days --:--:-- KÚP TERAZ

Končí sa rok 2021, v ktorom sa hralo EURO 2020. Už len táto veta stačí na to, aby sme vedeli, v akej dobe žijeme. Veľa vecí sa stále odkladá, dokonca aj vo futbale. Stále sa však snaží robiť nám radosť. Kto dosiahol najväčší úspech, pokiaľ ide o futbal?


Puma Future Z 1.1

Táto šelma je vo forme. Puma sa tento rok čoraz viac zviditeľňuje medzi dvoma najväčšími hráčmi, adidasom a Nike. A to čiastočne vďaka tomuto revolučnému modelu s názvom Future. Kopačka je nabitá technológiami a mala by vyhovovať futbalovým kúzelníkom. To je pravdepodobne dôvod, prečo Neymar už spojil svoju budúcnosť s touto značkou. Kto sa pripojí?

 Puma Future

 

adidas Predator Freak+ Paul Pogba x Stella McCartney

Od tohto roku je v ponuke konečne aj niečo pre vegánov! V ich Svetový deň vegánstva 1. októbra boli predstavené práce dvoch mladých umelcov. Módna návrhárka Stella McCartney a jej otec Paul Pogba. Svoju kreativitu rád prejavuje na ihrisku aj v kaderníctve. Tieto krásky z limitovanej edície si rozhodne nemôžete nechať ujsť. A sú veľké ako sústo!

freak+

 

adidas F50 Ghosted UCL

Rýchlosť. To je slovo, ktoré definuje ďalšiu limitovanú edíciu adidas z roku 2021. Tieto F50 majú dosť blízko k šprintérskym tretrám. Sú veľmi ľahké, majú zvýšenú špičku a podrážku z uhlíkových vlákien. A majú aj skvelý dizajn, inšpirácia Ligou majstrov jednoducho nemôže sklamať. Dôkazom je rýchlosť, s akou zmizli z nášho e-shopu.

UCL

adidas Predator Freak+

Hattrick pre adidas! A úplne zaslúžene. Kolekcia Freak+ je veľmi dobrá pre legendárnych predátorov. A táto farebná kombinácia bielej, čiernej a zelenej je veľmi blízka dokonalosti. Možno sme si ich už mali uložiť ako potenciálne najlepšie kopačky desaťročia? Kliknutím na ne si ich môžete pozrieť podrobnejšie.

freak+ grn

 

 

 

Nike Tiempo Legend 9 Elite

Čistá krása. To by sa dalo povedať o viacerých pároch v tomto výbere. Elitné legendy Nike Tiempo určite áno. V tomto prípade sa spoločnosť Nike rozhodla pre bielu a (reflexnú) striebornú farbu a zvyšok nechala na samotnú obuv. A môžete si byť istí, že prívlastky ako "legenda" a "elita" si naozaj zaslúži. Tento vrchol futbalového remesla nemohol chýbať v našej ponuke.

tiempo legend 9

adidas Copa Mundial 21

Niektoré kopačky sú vhodnejšie na výstavy ako na ihrisko. Pôvodný model mundiálov nemôže chýbať v žiadnej poriadnej zbierke. Čo tak pletený zvršok? To tu už dlho nebolo. Čo si myslíte?

copa

 

                          adidas X Ghosted+

Futbalistov niekedy považujeme tak trochu za superhrdinov. Niekedy si na ihrisku nasadia masku, však, Auba? Vyzerá to tak, že Profesor X tento rok navštívil adidas a vzal so sebou dvoch svojich zverencov. Wolverine a Cyclops. adi x

 

               Puma King Dassler Legacy Top

Vstúpia do baru Eusébio, Pelé, Cruijff a Maradona... a všetky sú v skupine King Pumas. Dá sa predpokladať, že všetci z nich v nich počas svojej kariéry hrali! A práve tomuto legendárnemu modelu sa spoločnosť Puma rozhodla vzdať hold a oživiť ho v tomto roku. Tento osvedčený model v modernom dizajne jednoducho nemôže chýbať v našej Top 10.

puma king

adidas Predator Pulse

Ďalší hattrick pre adidas! Tretie Predator na našom zozname je stávkou na istotu: čierna koža + zlaté a biele detaily. Je to ďalšia pocta legendárnemu modelu. Akoby sa bratia Dasslerovci, zakladatelia značiek Puma a adidas, stále na diaľku preťahovali. Treba povedať, že v našom rebríčku má navrch mladší Adi, a to aj vďaka týmto koženým záberom.

pulse

Mercurial Superfly 8 Elite CR7 

Ak nie Zlatú loptu, získa Cristiano Ronaldo aspoň cenu pre najlepšieho futbalistu roka? Na záver nášho výberu vám ponúkame práve jeho model Nike, ktorý je šitý na mieru hráčom ako CR7. Hráči, ktorí chcú byť rýchlejší, presnejší, lepší a hlavne každý deň dobre vyzerať!

 

cr7