LEN PRE ČLENOV: adidas s dodatočnou zľavou 15% Chcem do klubu

adidas prichádza s novým Superlative Packom, ktorý ponúka štýlové dizajnové úpravy modelov Predator, X a Nemeziz. Všetky si teraz môžete zaobstarať vo vyladenej kombinácii čiernej, modrej, žltej a bielej, ale aj s ďalšími vylepšeniami.

adidas Superlative pack

Asi najextravagantnejšiou novinkou celého packu je úprava modelu Predator, presnejšie jeho varianty s členkami, ktoré sú teraz v zadnej časti (okolo achilovky) oveľa vyššie ako v oblasti prednej (nad priehlavkom). A zmena sa dostavila aj v prípade povrchu demonskin, ktorého gumové výbežky zaisťujú unikátnu kontrolu lopty, už nie sú usporiadané do pravidelnej mriežky, ale sú živšie. Predatory zo SUPERLATIVE Packu spoznáš tiež podľa nového podnázvu Freak.

Superlative Pack zahŕňa aj novú dizajnovú variantu modelov X. Tie sú od teraz dostupné aj v zaujímavom žlto-čiernom prevedení, ktoré nechávajú vyniknúť viacvrstvový zvršok. Pre podrážku a štuple v adidasu tentoraz zvolili decentnú kombináciu bielej a čiernej.

adidas Superlative pack

Posledným modelom, ktorý sa vďaka superlatívoch Packu dočkal zmien, je Nemeziz. Aj keď v jeho prípade sa jedná iba o novú farebnú kombináciu s upravenou textúrou zvršku. Rovnako ako u ostatných noviniek SUPERLATIVE Packu ide o súhru čiernej, modrej, žltej a bielej.

Tomáš Zemánek - 11Teamsports.