Puma Future 5.1 Flash pack

Devastácie protihráčov so zábleskom modrej. Puma udržuje veci vo sviežosti a predstavuje nám novú generáciu kopačiek Future. Tie boli pretvorené tak, aby hráčom poskytli novú dimenziu obratnosti s niekoľkými progresívnymi zmenami.

V posledných mesiacoch zažíva dravá šelma veľmi podarené obdobie a je pripravená zažiariť znova. Predstavuje totiž novú generáciu svojho zásadného modelu Future. Aj cez to, že je titulovaný názvom "Flash pack", prichádza osamotený bez sprievodu modelu One. Všetku pozornosť si tak berie výhradne pre seba. A pozri, ako si ju užíva.

Puma Future 5.1 "Flash pack"

Puma sa snažila pri vývoji novej generácie 5.1 o maximálnu podporu obratnosti a dynamiky svojich smrtiacich hráčov. Tá ponúka v spojení s NETFIT technológiou hráčom adaptívny komfort, ktorý podporuje chodidlo pri náhlych zmenách smeru pohybu. Umožní ti väčšiu slobodu pohybu a ostrejšie otáčanie okolo svojej osi bez akéhokoľvek váhania. V miestach, kde sa lopta najčastejšie stretáva s nohou, je použitá vrstva GripControl, ktorá spríjemní dotyk s loptou.

Luis Suarez a Antoine Griezmann

Ak odhliadneme od všetkých technologických vychytávok, na prvý pohľad nás zaujme estetickosť kopačky. Tá nás zvádza vďaka neodolateľnej intenzívnej modrej farbe. Sú to však ružové detaily vo vrchnej vrstve, ktoré doslova uvádzajú kopačku do pohybu.

V čase, keď sa z obrancov stávajú ťažko prekonateľná monštrá, je zásadné mať rýchlu a nepredvídateľnú zbraň. Jedine potom môžeš súpera v okamihu prekonať.

Najnovějšie kopačky Puma Future 5.1 „Flash pack“ kúpiš na e-shope a kamenných predajňách Top4Football

Jakub Jonáš - Top4Football.