QUARTER FINAL DAYS – Min. 25% zľava na vybrané produkty KÚP TERAZ

Kopačky na novú sezónu

Žiadna z troch hlavných spoločností, adidas, Nike a Puma, nestráca čas a pred náročnou sezónou už vydala svoje hlavné kolekcie kopačiek. Nie je ľahké vybrať si dokonalú futbalovú obuv, preto sme sa rozhodli poskytnúť vám prehľad najlepších "rakiet" na trhu.

Nike Lucent Pack

Mercurial 

Inžinieri spoločnosti Nike opäť dokázali nemožné a vytvorili ešte rýchlejší model Mercurial ako pred rokmi. Veľký podiel na tom má známa technológia Zoom Air. Technológia Zoom Air, ktorá sa už roky používa v bežeckej obuvi, sa vôbec po prvýkrát dostáva do kopačiek. Pomocou stlačeného vzduchu absorbuje nárazy a dodáva každému kroku lepší odraz, aby ste boli rýchlejší ako predtým.
Vaporposite+ je vylepšený zvršok kopačiek, táto priľnavá sieťovina bola vytvorená špeciálne pre kopačky Mercurial a pohodlne obopína nohu, aby poskytla vynikajúcu kontrolu nad loptou. 
Nike Zoom Mercurial je ideálna obuv pre rýchlych krídelníkov a útočníkov alebo pre každého, kto chce mať spoľahlivú kontrolu pri vysokých rýchlostiach.

Gallery

Kúpiť Nike Zoom Mercurial

Phantom

Kopačky Nike Phantom GT2 majú nový svieži dizajn s vyvýšeným vzorom na zvršku, ktorý zaisťuje optimálnu kontrolu lopty v momente kopu. Strela s priamym nartom alebo centrom "šajtlí", kreativite sa medze nekladú a Nike Phantom GT2 vašu kreativitu rozhodne nepotlačí.

Kúpiť Nike Phantom GT2

Tiempo

Tí, ktorí sú trochu viac "old-school" a preferujú kožené kopačky, pravdepodobne siahnu po nových Nike Tiempo Legend 9. Pri tomto novom modeli sa spoločnosť Nike rozhodla nekomplikovať veci v porovnaní s ich predchodcom, modelom Legend 8, a hlavnou pýchou týchto kopačiek je opäť koža. Jednoduchý dizajn, kvalitná koža s minimom švov a penové výstuhy pod ňou - Nike Tiempo Legend 9 je ideálna obuv pre každého, kto chce dať koži šancu.

Gallery

Kúpiť Nike Tiempo 9

adidas Game Data Pack

X Speedportal 

Táto kopačka bola vytvorená v spolupráci s tvorcami Ricka a Mortyho sľubuje svojim hráčom multidimenzionálnu rýchlosť. S vylepšeným spodkom Speedframe 2.0 pre lepšiu trakciu, s vrchom Speedskin 2.0 pre ľahkú konštrukciu a vylepšeným kontaktom s loptou, adidas X Speedportal je výbornou kopačkou pre hráčov známou svojou rýchlosťou alebo tých, ktorí chcú super ľahkú obuv so skvelým citom na balóne.

Kúpiť adidas X Speedportal

Predator Edge

Na prvý pohľad je jasné, že adidas Predator Edge bol inšpirovaný niekoľkými staršími modelmi Predátorov, predovšetkým tými z rokov 2012 a 2013. Známe pre svoje priľnavé zóny na vnútornom priehlavku a "šajtli", jedná sa o ideálnu obuv pre strelcov z diaľky a autorov priamych kopov. Po obutí nás ale prekvapila pevná a robustná kostra zvršku oproti väčšine aktuálnych modelov zameraných hlavne na ľahkosť, sú teda dobrou voľbou aj pre obrancov, ktorí vyžadujú dobrú ochranu.

Kúpiť adidas Predator Edge

Copa Sense

Copa Sense je skvelý pár futbalových kopačiek pre každého, kto hľadá zlatú strednú cestu medzi kožou a syntetickými materiálmi. Veľmi pohodlná koža na prednej časti nohy s dodatočnou vypchávkou a penou naspodku pre bezproblémový dotyk a lepší cit na loptu, syntetika v oblasti strednej časti chodidla na odľahčenie a vankúšiky Sensepods vzadu na vyplnenie medzier v oblasti päty. Copa Sense sú skvelé všestranné kopačky, bez ohľadu na to, akú pozíciu hráte.

Kúpiť adidas Copa Sense

 

Puma Fastest pack

6819Puma zažíva pomerne veľké oživenie, pokiaľ ide o futbalové vybavenie. V poslednej dobe prináša do hry vzrušujúce inovácie a aktuálne vyrába jedny z najlepších kopačiek na trhu. Ich najnovšia kolekcia, Puma Fastest Pack, obsahuje dva modely, FUTURE a ULTRA.

FUTURE

Kopačky Puma FUTURE 1.4 sú rozhodne jedny z najúnikátnejších, aké sme kedy videli. Technológia kompresného pásika zvaná FUZIONFIT+ pevne obopne tvoju nohu a zaistí, že ti pri šprinte a zmene smeru nebude v kopačke kĺzať, aj keď sa rozhodneš ich používať bez šnúrok. ADVANCED CREATOR ZONES v oblasti prednej časti chodidla uľahčujú ovládanie lopty a kopanie do lopty je pohodlnejšie a uspokojivejšie ako u predchádzajúcich modelov. Puma FUTURE 1.4, ktorú nosí hviezda PSG Neymar, sú perfektné kopačky pre kreatívnych hráčov.

Kúpiť Puma FUTURE

ULTRA

Nová Puma ULTRA Ultimate je so 160 gramami najľahšou kopačkou na trhu. Zameriava sa hlavne na rýchlosť, využitím novej podrážky SPEEDPLATE pre zlepšenú trakciu aj na mokrom povrchu a zvršok z tkaniny ULTRAWEAVE na zníženie hmotnosti a väčšiu odolnosť. Pokiaľ hľadáš pohodlné kopačky, ktoré sú čo najľahšie, Puma ULTRA Ultimate by mohli byť práve pre teba.

Kúpiť Puma ULTRA

Vybranie tých správnych kopačiek môže znamenať oveľa pokojnejší vstup do začiatku sezóny. Kopačky ktoré nám dobre padnú, sú pohodlné a sme s nimi sebavedomie na lopte bude vždy na nezaplatenie. Pomohli sme ti vybrať ideálny pár práve pre teba? Checkuj náš e-shop kde ponúkame všetky spomínané kopačky a mnoho ďalších!